Altın Kurallar güzel bilgiler . ..... bunlara ilave yaparsam ,,,,

gerçek taze Kuyruk yağı yiyin ( arada sırada ) ,,,,,, taze kuyruk yağı çok güzel kokar,,, ve besleyicidir...

Kelle paça tam karışık çorba yiyin ,, günlük kazandan pişenden ,, bazı çorbacılar ,,, günlük yapmazlar , onlardan uzak durun ,,,, İzmirde olanlar ,,, Ödemiş lokantası var 2 yerde şubesi vardır ,,, çorbası gerçek dana ayak , ve kazan usülüdür ,,,, tavsiye ederim ,,

acıbiberini bile kendisi yapar.... kuru

ekmek arası köftesi ayrı lezzetdir... köftenin tadını almak isterseniz, ekmek arası yiyeceksiniz ...

fiyatlarıda maküldür ,,,

düzgün yer buldunuzmu Kokareç yiyin ,,,
İzmirde oturanlar için ,, Hizmet Kasap var 2 yerde şubesi vardır ,,,, Adana , Kokareç vb aklınıza gelen her türlü sağlıklı sakatat vb ,,, alın evinizde gönül rahatlığı ile pişirin yiyin ,,, dışarıdan bin kat daha iyidir...

kokareç pişmiş oluyor ,,, evde kendiniz ters düz biraz ısıtıp yiyin ,,,

Balık ayrı protein kaynağıdır...

- cola içmeyi bırakın ,,, çok nadir arada kendinizi ödüllendirebilirsiniz,,, diyet kola kullanıyorum,,,

toz şeker kulanmıyorum ,,,, diyet şeker atıyorum

beyaz ekmek tüketirken dikkat edelim ,, öğünlerde yarım ekmeği geçmemeye çalışıyorum , çıtır çıtır olunca bazen kaçıyor...

Tavuk yemek isteyen ,, Bolez Marka tavuğu bi inceleyin derim ,,, Migrosta satılıyor ,,, gerçek yağlı ve çok lezzetlidir ,, tavsiye ederim ,, sapsarı güzel yağlıdır...diğer şişirme balon suni tavuklara benzemez...

en önemlisi her şeyi kararında tüketin ,,, tıka basa doymayın ,,, ve yemeklerinizi yerken yavaş yavaş yiyin ...