Sayfa 562/853 İlkİlk ... 62462512552560561562563564572612662 ... SonSon
Arama sonucu : 6823 madde; 4,489 - 4,496 arası.

Konu: MIPAZ - MİLPA Milliyet Pazarlama

1.  Alıntı Originally Posted by BUGRA07 Yazıyı Oku
    Su havzası koruma altında ise sittin sene imar çıkmaz
    Havzanın hangi tarafında. Otobanın bir tarafı yerleşim yeri diğer tarafı havzaya daha yakın. Ben çıkış yaptım ama bu arsaya imar gelmez demek bence Türkiye gerçeklerini bilmemek demektir.

2. Elbette kimse beklentisi olmayan bir yere yatırım yapmaz.o nedenle mahkemelik konu diye biliyorum.81 yılından beri kartal /pendik bölgesinde ikamet ediyorum.ballıca da ikamet eden dostlarım var.kısmen imar çıkan bir köy.hatta pendik belediyesine girdiğinizde artık köy değil mahalle görünüyor.ancak kurtdoğmuş,emirli ve kurna tam su havzası yanı.arazi tam olarak nerede bilmiyorum.ancak paşaköyün doğusundan ,yeni yapılan otoban bağlantısının doğusunda imar yok.pendik ten şile ye giderken.yolun sol kısmında var sağında yok.ben bu kadarını biliyorum.daha fazla ve farklı bilgi sahibi olan arkadaşımız varsa bizleride bilgilendirirse seviniriz.sonuçta bizlerde zarar etmek için hisse almadık.Aydın Doğan ın da basın şirketlerini neden sattığını herkes az çok tahmin ediyordur.(dayanacak gücüm kalmadı! ) yarın inerse yine alacağım bu arada maliyet düşürmek için.inşaallah yukarıda yorum yapan ortaklar gibi olur.belki de biz para kazanırız amma gelecek adına buraların imara açılması büyük vebaldir kanaatindeyim.Hepinize saygılar sunarım.

3. aslında çok söz söylemeye yazmaya gerekte yok.akıl vermek gibi olmasın da en güzel ve sağlıklı bilgiyi bu bölgenin muhtarlarından alınır.yıllardır o bölgede oturan insanlar.ve bir çoğu emlak işleri ile yakından ilgili.telefonlarını bulup muhtarlardan öğrenebilinir.MKELES rumuzlu arkadaşta haklı yorumunda.türkiye de olmaz diye bir şey söz konusu değil.google dan çavuşbaşının elamlı barajına ne yaptığını görebiliriz.barajın her yanı villalarla dolu ki zamanında gecekondu ile başlamıştı...istanbul da yaşamak isteyenler için vahim bir durum.(çevreci damarım tutuyor bazen) bizim ve ülkemiz hakkında hayırlısı,güzel olan ne ise o olur inşaallah.

4. İyide arkadaşlar imar çıktı. Arazi arsa vasfı kazandı. Sadece geriye dönük 3-5 ay konuyu okuyun. İmar doğan ın istediği gibi çıkmadı ve itiraz etti. Şuan o süreç bekleniyor. Konuyu benden daha iyi bilen arkadaşlarda var. Hisseden çıkmadılar ise bilgi verebilirler. Zaten burada yazılanlar ile al-sat yapmamak gerekir. Hayırlı bol kazançlar.

GT-I8200Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Bugün ne olur arkadaşlar kademe paylaşabilecek varmı ?

6. Sayfa sorunu var ya

7. Tadı yok...

8. Yarın..
    SM-A320F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 562/853 İlkİlk ... 62462512552560561562563564572612662 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •