Sayfa 211/821 İlkİlk ... 111161201209210211212213221261311711 ... SonSon
Arama sonucu : 6567 madde; 1,681 - 1,688 arası.

Konu: TUKAS - Tukaş Gıda Sanayi

1. yüzde 20 çıkarıp ertesi gün 20 düşürmeyle iş olmaz yerın ibre yön ne olur

2.  Alıntı Originally Posted by gokcell13 Yazıyı Oku
    Ygyoda da metro ve avhol lot almisti herkeste oo galip mal aliyor diye yumulmustu adamlar ellerindeki mali ertesi gun satmisti yani patrona satista yardimci olmustu aynisi bunda da olmasin

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Aynen de öyle olacak. Daha önce birçok hissede aynısı oldu. Kesinlikle patronla anlaşmalı yapılan işlemler bunlar. Ve herkes galipin maliyeti 2.30 nasıl olsa buranın altinda satamaz derken görün bakın nasılda çatır çatır satacak.
    Son dönemde moda oldu. Sirket sahibi borsada hisse satacağı zaman kendi satmiyor. Ya virmanla borsa dışında sattım diyor yada gerel de olduğu gibi ödünç pay vererek ödünç verdiği hisseleri sattiriyor. Sorsan ben satmadim o sattı oluyor.

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Bır tane mantıklı ve akıllı yorum yapan maalesef yok...sakın sen yapma okuyalım demeyın bılmıyorum..zaten bılmıyorum dıyen yok

4. Arkadaşlar felaket tellallığı yapıp diğer elinde hisse olan milleti tedirgin etmeyin..tukaş bugün Türkiye'nin sayılı şirketlerinden birisidir..

Okullu gıda 4 yıl önce şirketi zaten 100 milyon kadar bir paraya aldı..üstü yoktur altı vardır..

Şimdi adamlar %11 hisseyi talip olan bir yatırımcıya 67 milyona sattılar daha ellerinde %80 yakın hisse var..talip olanının kim olduğu önemlimi adam bastı parayı aldı..fiyat ortada..zararına verecek hali Yok..salça sektörü sıkıntılı bir sektörüdür içlerinde en sağlamı tat gıdadır..satış ağı geniştir..arkasından tukaş gelir..

5.  Alıntı Originally Posted by unsal Yazıyı Oku
    Bır tane mantıklı ve akıllı yorum yapan maalesef yok...sakın sen yapma okuyalım demeyın bılmıyorum..zaten bılmıyorum dıyen yok
    Hocam bende bilmiyorum lakin kendinize kızmayın Warren Buffet bile bilememez ne olacağını hisse gün içinde artı yüzde 20 den eksi yüzde 20 ye düşmüş yarın taban olur mu olabilir tavan oda olabilir Galibin istediği oluyor elimde hisse Yok yanlız böyle sisteme yazıklar olsun göz göre adam istediği haltı yiyor iş işten geçince spk brüte sokuyor

6. böyle bir borsa sitemi olmaz alacaksan tahtadan alcaksın

7. Gecmıste su hısseyı söyle yaptı böyle..fıyatı su yaptı dıyıp geçmıse takılmak büyük hata o zam herkesın bıldıgı eylemci yapması cok saçma olur borsa lıterreturana ters..burda bır dolap bır ouun var kımse anlayamıyor basıt saçma komplo teorılerı ortaya koyuyor...

8. Arkadaşlar bu kadar korkucak bir şey yok ben 2 senedir taşıyorum bu kağıdı yapısını bilirim satilmayan kağıt zarar değildir biraz zaman kaybettriyor ancak şunu bilmek lazım tukas 2 senelik hikayesini biraz anlatmaya çalışayım tukas biliyorsunuz 90 milyon civarında yatırım teşvik aldı makinalari yeniledi ve yeni depo ve fabrika kurdu turgutlu arsasını sanayi imarindan çıkarıp ticari ve konut projesine çevirdi ve bu belediye tarafından onaylandı hiç kimse şundan bahsetmiyor cem okullu kardeşler 2 hafta önce global yatırım holding ten 298 milyon değerinde gayru menkul ve hazır şirket satın alma anlaşması yapıldı bu satış nisan sonu şirketi devir alacaklar öyle planlanıyor sormamız gereken soru şu tukasi saracaklarmi veya tukas holding mi olucak veya gayrimenkul sektörünemi giriyorlar ve turgutlu arsası çok değerli diyorlardı merkezde olan bir yermiş o taraflarda olan arkadaşlar bilirler nisan 10 genel kurul var her supriz e açık bir durum bu adamlar essek değil ya şirketini degersizlestirsin

Sayfa 211/821 İlkİlk ... 111161201209210211212213221261311711 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •