Sayfa 202/910 İlkİlk ... 102152192200201202203204212252302702 ... SonSon
Arama sonucu : 7277 madde; 1,609 - 1,616 arası.

Konu: TSPOR - Trabzonspor Sportif

1. Sadece icazet almayı bekliyorlar.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Zararına hangi fiyattan sattıysam daha aşağılara düşme becerisini gösterebilen Trabzonspor seni tebrik ederim. Artık aklı başında bir başkan lazım. Elde mal mülk Ne varsa akıllı yatırımlarla paraya çevirmek lazım. 2/3 yılı büyük hedefler koymadan mücadelesini yapması lazım. Yoksa herşey daha kötü olur. Aslında ortaklık çıkacaksa bu kötü gidişte, kötüye gitmesini herkes ister.

4. Helal olsun, hergün istikrarlı bir düşüş sergiliyor. Amma 1 kademe, amma 2, amma 3 kademe. Soğuk suya konan kurbağa gibiyiz, suyu hergün birkaç derece ısıtıyorlar. Suyun sıcaklığını birden yükseltirlerse kurbağa kaçar, onlarda kaçmamızı istemiyor sanırım.

5. Trabzonspor başkan adayı Ahmet Ağaoğlu, Trabzonspor’un ekonomik çalışmasını anlatarak QNB ile görüştüğünü açıkladı.

8 aylık program olmaz. 850 milyon TL’yi 8 ayda ödenmez. 3 yıl ve arkası.. Sistemi oturtmadıktan sonra, ekonomide kafamızı modeli oturtmadıktan sonra, idari yapıda kafamızda ki modeli oturtmadıktan sonra 8 ay değil 1 ay bile gidemezsiniz. Bunun temelleri atılacak, uygulamaya konulacak. Uygulamaya konulduktan sonra kamuoyu onun kararını verecek.

Hoş bir tablo yok önümüzde.. Soru ne güzel. Para nasıl ödeyeceksiniz. Bir hafta içinde kim kime 100 milyon veriyor. Çantada parayla gelmiyoruz. Çantada evraklar ve projeler var. Kısmet olursa önümüzdeki haftanın başından itibaren bütün bu şeylerle yeniden yapılandırmanın içine gireceğiz. Çok kısa vadeli ödenmesi gereken.. Çalışma yaptık 3_4 hafta sonra bir şekilde kulübün kendisi veya kulübün ismiyle birlikte kurumsal kulübe para girişi başlayacak. Bu kredi yeniden yapılandırmasından olur, farklı 2 platformda marka satışı ile alakalı olabilir. Bunlar şimdilik bizde kalsın. Her ne kadar ekonomik olarak her türlü erozyona uğramış olursak olalım Trabzonspor ismi, Trabzon kenti bir marka.''

şair burda marka satışı filan diyor.
    katar yollarının diğer adımı acaba!!!

denizbank varken katar bank ile görüşmek.
    elcezire haklımı acaba?

haftaya birşeyler netleşecek gibi.

6. Walla yeni usta daha pozitif gibi geldi bana.Sosyal yönü çok iyi maddi kaynak sağlayabilecek kişi veya kurumlardan boş çevirmezler gibi geliyor bana.Yeni haftaya yeni başkanımızla gireriz hayırlı uğurlu olsun.

(al-sat tavsiyesi değildir)

7.  Alıntı Originally Posted by OSET Yazıyı Oku
    Fenerde ali koc baskan adayi
    Tspor Ali lagzım
    Ali Agaoğlunun kulagına fısıldamak lagzim
    Benimkisi bos hayel
    Temenimiz bu
    Haydi hayırlisı

SM-J510FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    12 Mart 2018 de adaylar belli degilken bu yorumu yapmıştım.soyadını tutturduk
    Seçimi kazanırsa tspor insallah iyi olacak
    Haydi hayırlısı
    Agaoglunun akrabalık bagı yok diye biliyorum
    Yinede tspor için umut dünyası
    Haftasonu tspor için hayırlara vesile olsun

SM-J510FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Futboldan pek anlamam. Tspor'un yeni başkanı takımı yeniden dizayn etmeli bence. Umarız Tspor'un peş peşe şampiyonluklarını görürüz inşallah.

Sayfa 202/910 İlkİlk ... 102152192200201202203204212252302702 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •