Sayfa 123/1006 İlkİlk ... 2373113121122123124125133173223623 ... SonSon
Arama sonucu : 8046 madde; 977 - 984 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by vmax Yazıyı Oku
    Cevabiniz icin tesekkurler, dediginiz gibi Garanti en cok guvenilebilecek bankalarinda basinda geliyor ama ozellik USD gitmek istersem faiz oranlari inanilmaz derece dusuyor(%1.9).

Denizbank da yillikta USD icin %3.9 gibi guzel bir oran veriyor aklimi celiyor acikcasi.
    garanti e-vadeli 14.3 veriyor .size düşük vermişler gibi
    yatırım tavsiyesi değildir

O miktarda sadece TL olması zaten yanlış.yumurtalarin tek sepete konması yanlıştır.

3. Burgan banktan oran iste her ay garantiye göre oldukça iyi oran alırsınız tl de az bir miktarda aktif günlük filan ortaya karışık bir şeyler oluyor bol kazançlar ..
     Alıntı Originally Posted by vmax Yazıyı Oku
    Arkadaslar Merhaba,
    Aranizda yeniyim bir sorum olacak. Garanti'de %13.7 faiz ile 2.1m tl mevduatim bulunuyor ve bu cuma gunu mevduat son gunu yeni oran olarak max 13.5 alabiliyorum. Enpara hesabim var ama tutar yuksek oldugu icin guven sikintisi hissediyorum. Guvenli ve iyi faizli hangi urunu onerirsiniz ?

EDIT: USD'de olabilir.

4.  Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    orta şekerli seviyorum ben 50k alayım please
    TL mevduatçının durumu......

https://twitter.com/gulmez5/status/983715345499291649
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

5. birkaç gün önce yaptığım üstel regresyon hesabına göre yılbaşlarında usd/tr oran tahminlerim aşağıdadır:

2019: 4.5
    2021: 6.0
    2023: 8.0

+/- %10 dalgalanma ile 2012'den beri tutuyor. bu değerleri not edin. paranızı kurda kuşa yem etmeyin...

yatırım tavsiyesi değildir.

6.  Alıntı Originally Posted by vmax Yazıyı Oku
    Arkadaslar Merhaba,
    Aranizda yeniyim bir sorum olacak. Garanti'de %13.7 faiz ile 2.1m tl mevduatim bulunuyor ve bu cuma gunu mevduat son gunu yeni oran olarak max 13.5 alabiliyorum. Enpara hesabim var ama tutar yuksek oldugu icin guven sikintisi hissediyorum. Guvenli ve iyi faizli hangi urunu onerirsiniz ?

EDIT: USD'de olabilir.
    bu tutarla garanti bankası ile çalışmanız doğru değil, garanti bankası asla ve asla en iyi faizi vermez, personelleri cahildir bankacılıkla ilgili bilgileri yoktur. ÖB için 500K üzeri olmanız lazım ki öylesiniz, ÖB personeli de piyasa ile ilgili bilgili olsada bankacılığını yine bilmezler. Akbank keza aynı, bu tutarı en güzel vakıf,finans,deniz,halkbank gibi bankalarda değerlendirebilirsiniz.

asla ve asla zorunda kalmadıkça garanti ve (ç)akbank ile çalışmam. ikiside personeline eski tabirle zenci köleler gibi davranır. hele hele Akbank bu işte tam bir ustadır, biz bu bankalar ile çalışmaya devam ettikçe bu insan tüccarları zulüme devam edeceklerdir.

syg,

7.  Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    şimdilik bunada şükür en azından tır geçen yola düşmemiş

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,410
     Alıntı Originally Posted by Sugosu82 Yazıyı Oku
    150k için bi baktım sabah 1 yıldır kullandığım ing turuncu %12 ye düşmüş. Hemen garantiyi aradım getirsem oran ne diye. 13.85 diyor. Şaka gibi. Dolar olmuş 4.10 faizler düşüyor nerdeyse.

Telefonu kapatırkende ne olur getirin çok ihtiyaç var başka bankaya götürürseniz darılırım diyor ciddi ciddi. 20 yıldır aynı şube ile çalışıyorum. Bu kadar paraya ihtiyaçları var ama oran 13.85

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Temettulerin yarisini dolara cevirdim.
    Yarisi TL de eriyor.
    Bugun beni de bir kac kere Odea aradi trim trim ariyor ama verdigi 100K ya kadar 4K bosta kalma sarti ile 14.25% gunluk vadeli.
    Yaw gidin isinize dedim hala bu faiz ile para yatiran var mi size dedim kovaladim.
    Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

Sayfa 123/1006 İlkİlk ... 2373113121122123124125133173223623 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •