Sayfa 693/852 İlkİlk ... 193593643683691692693694695703743793 ... SonSon
Arama sonucu : 6815 madde; 5,537 - 5,544 arası.

Konu: KIPA - Tesco Kipa

1.  Alıntı Originally Posted by garip_borsacı Yazıyı Oku
    MADDE 10 – (1) Payları borsada işlem gören ortaklıkların payları için ayrılma hakkı kullanım fiyatı, işlemin ilk defa kamuya açıklandığı tarihten önceki, açıklanan tarih hariç olmak üzere, otuz gün içinde borsada oluşan düzeltilmiş ağırlıklı ortalama fiyatların aritmetik ortalamasıdır.
    Kaç ediyor aöf 30 günlük

2.  Alıntı Originally Posted by yakup cemil Yazıyı Oku
    Patronun adamları 0.70 düsekcekti hani...bugün artı kapatacaz insallah

SM-N9000Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    dostum uzun vadede görürüsün sen işin ciddiyetini anlamamışın sanırım 1.29 ayrılma 0.032 kipa hissesi 1 migros alacak yani 1/0.032=31 kipa 1 migros alacak migrosun fiyatına bölersen 23/31= 0.74 kuruş yapıyor birleşmede .yeni girecekleri uyarıyorum fiyat ucuz diye haberiniz olsun migrosun şu andaki fiyatıyla birleşme olursa 74 kuruş ayrılmada 1.29 unuz var.asla yatırım tavsieysi deildir şu anki durumun hesabını bilin diye ortaya koydum.nitekim birleşmenin onaylanacağı kesin deil.ALLAH YARDIMCINIZ OLSUN

3. https://www.facebook.com/groups/9593...location=group BURADA TOPLANALIM BÜTÜN KURUMLARA SORUNUMUZU ANLATALIM

4. Ben de tvet attım arkadaşlar .umarım faydası olur

LG-M250 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by garip_borsacı Yazıyı Oku
    dostum uzun vadede görürüsün sen işin ciddiyetini anlamamışın sanırım 1.29 ayrılma 0.032 kipa hissesi 1 migros alacak yani 1/0.032=31 kipa 1 migros alacak migrosun fiyatına bölersen 23/31= 0.74 kuruş yapıyor birleşmede .yeni girecekleri uyarıyorum fiyat ucuz diye haberiniz olsun migrosun şu andaki fiyatıyla birleşme olursa 74 kuruş ayrılmada 1.29 unuz var.asla yatırım tavsieysi deildir şu anki durumun hesabını bilin diye ortaya koydum.nitekim birleşmenin onaylanacağı kesin deil.ALLAH YARDIMCINIZ OLSUN
    arkadaşlar bakın önümüzde canlı örnekleri var. Aynı durumları yaşarız. Çoluğumuza çocuğumuza harcayamadığımız onbinlerce lira eriyip gözümüzün önünde gidince pişman oluruz keşke olsaydı da hiç şunu yapsaydık demenin ne kötü bir şey olduğunu illa başımıza gelince anlamak zorunda değiliz. Sesimizi sosyal medyadan duyurmamız gerekiyor. Twitterdan mutlaka yazın insaf yahu şuraya yazan onlarca insan var twitterda yazan 20 kişi anca var

6. Twitter da müthiş bir propaganda ve işbirliği başladı arkadaşlar.....Ne kadar yayılırsa o kadar görünür olur konu.

Bol şans hepimize.

7.  Alıntı Originally Posted by Smallwolf Yazıyı Oku
    Ben de tvet attım arkadaşlar .umarım faydası olur

LG-M250 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    hocam belki de şu ufakda olsa yükseliş hareketinde bunların etkisi var vazgecmeyelim lütfen baktınızı almaz. Bir kaç twit atalım içinde #kipa gecsin @anadolugrubu gecsin @himmetkaradag ve @alifuattaskesen gecsin. Ne kadar çok olursak ne kadar fazla yazarsak o kadar ihtimaller yükselir. Bugüne dek bu tür durumlarda sessiz sessiz bekleyenler hiç bir zaman kazanamadı şimdi biz de susarsak bize acıyan olmaz

8. Defolun kötümserler milletin hakkına girenler...bugün artı kapatacaz inşallah...Patronu dize getirecez malinıza sahip çıkın...

SM-N9000Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 693/852 İlkİlk ... 193593643683691692693694695703743793 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •