Sayfa 119/426 İlkİlk ... 1969109117118119120121129169219 ... SonSon
Arama sonucu : 3401 madde; 945 - 952 arası.

Konu: KARSN - Karsan Otomotiv

1. Kuş yıkılıyor inan Kıraç millete kazık attı sağ gösterip sol vurdu diye arama bölümüne yerli otomobil yazın feryatları görün

2.  Alıntı Originally Posted by trader38 Yazıyı Oku
    Kuş yıkılıyor inan Kıraç millete kazık attı sağ gösterip sol vurdu diye arama bölümüne yerli otomobil yazın feryatları görün
    Hayırdır mesaiye mi kaldın?

ironi = inori
    http://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=21861

Genel Kurul Tarihleri, GK dedikoduları vb
    Sırtlanlar diyarında yem olma dikkat et.

3. GÖNDEREN ŞİRKET KARSN TARİH:02.11.2017

Özet Bilgi
    Türkiyenin Otomobili Projesi Ortak Girişim Grubuna katılım hakkında açıklama

Şirketimiz'in ana ortağı Kıraça Holding A.Ş., T.C. Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği koordinasyonunda yürütülen Türkiye'nin Otomobili Projesi'nde potansiyel yatırımcı olarak yer alma niyetine istinaden, söz konusu projeye ilişkin Ortak Girişim Grubu İşbirliği Protokolü ("Protokol")'nü 02.11.2017 tarihinde imzalamış bulunmaktadır.
    Protokol'ün amacı, Türkiye Cumhuriyeti'nin dünyanın ilk 10 ekonomisi arasında yer alma hedefine katkı sağlayabilecek; fikri ve sınai mülkiyet hakları kurulacak yerli bir şirkete ait olan bir otomobilin tasarlanması, geliştirilmesi, üretilmesi, satış ve dağıtım sisteminin oluşturulması için, şirketleşme sürecinde projenin gerektirdiği faaliyetlerin çerçevesinin belirlenmesidir.
    Protokolün imzalanmasını takiben yürütülecek teknolojik ve finansal çalışmaların sonuçlarına bağlı olarak, kurulacak şirketin sermaye, hissedarlık ve yönetim yapısı ileriki dönemlerde belirlenecek olup, ilgili gelişmeler oldukça kamuoyu ile paylaşılacaktır.

02.11.2017 TARİHLİ KAP HABERİNDE KARSN YERLİ OTOMOBİL PROJESİNE ORTAK OLDUM DİYOR

KARSN 02.03.2018 TARİHİNDE KAP GÖNDERDİĞİ AÇIKLAMA
    Şirketimizin hakim ortağı Kıraça Holding A.Ş.'nin T.C. Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği koordinasyonunda yürütülen Türkiye'nin Otomobili Projesi'nde potansiyel yatırımcı olarak yer alma niyetine istinaden 02.11.2017 tarihinde imzaladığı Ortak Girişim Grubu İşbirliği Protokolü çerçevesinde mevcut durumda teknoloji ve finansal analiz çalışmaları devam etmektedir. İş bu özel durum açıklaması SPK Özel Durumlar Tebliği'nin 23. maddesinin 7. fıkrası gereğince yatırımcılarımızın bilgilendirilmesini teminen güncelleme maksadıyla yapılmıştır.

DİYOR Kİ; Şirketimiz yani Karsn 02.11.2017 tarihinde yerli otomobil projesine imzayı atmıştır.Şimdi teknoloji ve finansal(para) analiz çalışmalarımız devam ediyor..Bir gelişme olursa;(teknoloji bulma,finans (para) bulma konusunda yatırımcılarımızı bilgilendireceğiz diyor.

GELELİM BUGÜN KÜ KAP HABERİNE;

Bugün gelen KAP haberi; (02.06.2018)

2 Kasım 2018 tarihli KAP açıklamamızda özetle, Şirketimizin hâkim ortağı Kıraça Holding A.Ş.'nin T.C. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği koordinasyonunda yürütülen Türkiye'nin Otomobili Projesi'nde potansiyel yatırımcı olarak yer alma niyetine istinaden 02.11.2017 tarihinde Ortak Girişim Grubu İşbirliği Protokolü'nü imzaladığı bildirilmiş, söz konusu Protokol çerçevesinde, teknoloji ve finansal analiz çalışmalarının devam etmekte olduğu imza tarihinden itibaren altmışar günlük sürelerle KAP'ta açıklanmıştır.

Ortak Girişim Grubu İşbirliği Protokolü'nün imzalanmasını takiben yürütülen çalışmalar sonucunda, Türkiye'nin Otomobili Girişim Grubu Sanayi ve Ticaret A.Ş.'nin kurulmasına karar verilmiş olup, ilgili Şirkete %19 oranında pay sahibi kurucu ortak olarak, Şirketimiz Yönetim Kurulu Başkanı Sayın İnan Kıraç'ın %100'üne sahip olduğu, Kök Ulaşım Taşımacılık A.Ş. iştirak etmiştir. Kamuoyu ve yatırımcıların bilgisine sunarız.

BEN 2 TANE OLUMLU HABER GÖRÜYORUM

1-Yerli otomobil projesine %19 gibi bir rakamla Karsn ortak olduğu;
    2-Altını çiziyorum ve 02.03.2018 tarihinde gönderilen kap haberini tekrar okursanız teknoloji ve finansal analiz bulma çalışmaları devam ediyordu..bugün ki gelen kap haberinde teknoloji ve finansal analiz bulundu mu?bulun du?Karsn finansal(para) ve teknolojiyi; Şirketimiz(Karsn) Yönetim Kurulu Başkanı Sayın İnan Kıraç'ın %100'üne sahip olduğu, Kök Ulaşım Taşımacılık A.Ş. iştirak(ortak) etmiştir-ederek kendi içinde/özkaynağında buldu.

Kısacası teknoloji ve finansı(parayı) dışardan bulmayarak altını çiziyorum kendi içindeki şirketten sağlayarak tamamı Sayın İnan Kıraç'ın %100'üne sahip olduğu, Kök Ulaşım Taşımacılık A.Ş. iştirak(ORTAK) etmiştir. Yerli otomobilde alacağı %19luk pay oranını kimseye kaptırmamaktadır..OLUMLU MU? OLUMLU..

NOT:TEKNOLOJİ VE FİNANS KAYNAĞI KENDİ İÇİNDE BULUNDU..

NOT:YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

4. Paylaştığım kap haberini okuyun.ben göndermedim karsn göndermiş.Sözleşme tarihlerine kadar paylaştım..YTD

Bu karsanin istirakimi yoksa inan kiracin kendine ait bir sirketmi ikisi arasinda cok fark var
    Istirak degilse olumsuz degilmi mevcut durumda

6. Sayın cinali;02.03.2018 tarihinde ki kap haberini yorumlar mısınız?Bugün yani 02.06.2018 tarihinde gelen kap haberinde teknoloji ve finans sorununu %100 Sayın İnan Kıraç sahibi olduğu Kök grup ile iştirak ettim,ortak ettim diyor.Anladığım budur kardeş.YTD

7. Şöyle anlatayım;ben hüsmettin ağa)5 şirketim var..2 şirketim ile teknoloji ve finans yönünden yerli otomobil işine girecem.Bunu anladım..Neyse çok yazdım..Selamlar..ytd

Sayfa 119/426 İlkİlk ... 1969109117118119120121129169219 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •