Sayfa 285/963 İlkİlk ... 185235275283284285286287295335385785 ... SonSon
Arama sonucu : 7697 madde; 2,273 - 2,280 arası.

Konu: IPEKE - İpek Doğal Enerji

1.  Alıntı Originally Posted by Ozgurcakir910 Yazıyı Oku
    Bende aynı hareketi yaptım bakıyoruz şimdi
    bende 7.30 satış yazdım. gitmiş ama kaçırdık. geri gelirse koyarız gelmezse yukarıdan tekrar maliyet yapsakmı diyorum ama bu sefer alırım geri gelir. valla karasız kaldım. ama tekrar 7.20- 7.25 gösterebilir. bakıcaz. trade işi sakat

Alıntı Originally Posted by Kameraman67 Yazıyı Oku
    bende 7.30 satış yazdım. gitmiş ama kaçırdık. geri gelirse koyarız gelmezse yukarıdan tekrar maliyet yapsakmı diyorum ama bu sefer alırım geri gelir. valla karasız kaldım. ama tekrar 7.20- 7.25 gösterebilir. bakıcaz. trade işi sakat
    Ben endeksten tırsıyorum..enflasyon son yılların en yükseyi geldi bugün..kredi notu negatif izleme ile ilgilide haber düştü..döviz hafta sonu yükseldiği kadar düşmedi..yani öğleden sonra endekste ters durum olabilir..kozalaklarda da ky elinden mal kapmak ve dinlendirmek için bu durum herzaman tahta sahipleri tarafından kullanılır..

3.  Alıntı Originally Posted by ucanlaz Yazıyı Oku
    Ben endeksten tırsıyorum..enflasyon son yılların en yükseyi geldi bugün..kredi notu negatif izleme ile ilgilide haber düştü..döviz hafta sonu yükseldiği kadar düşmedi..yani öğleden sonra endekste ters durum olabilir..kozalaklarda da ky elinden mal kapmak ve dinlendirmek için bu durum herzaman tahta sahipleri tarafından kullanılır..
    öğleden sonra endexle beraber bir miktar gevşeme yapabiır diyorsunuz. güniçi düzeltmesini ikinci seans yapabiir

4. Arkadaşlar endex saat 15"00 de pompeo ile Mevlüt cavusoglunun görüşmesine göre yönünü belirleyecek toplantı bitene kadar endex stabil kalır yapılacak açıklama ile bakicaz.

5. 7.45 den alan hayrını görsün ben kazandım alanda kazansın

6. SM-J530YM cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sesli düşünüp hareketin başladığı yaklaşık fiyat 4,75 den %100 yaparsa tadından yenmez tabii o kadar cesaretim varmı yaşayarak göreceğiz
    Her Koyun kendi bacağından asılır, bu durumda diğer Koyunların asılana bir faydası olmaz olamaz. Borsa dada bu kanun işler bundandır ki kimsenin tavsiyesine göre hareket etmeyiniz !!
    !! YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR !! Güzel bir Atasözü der ki : Kelin İlacı olsa Başına sürerdi

Credit amacın ne senin..neyin peşindesin Türkün bilmediği neyi biliyorsun..bu ne densizlik..bu kadar mal niye alıyorsun kardeşim

Sayfa 285/963 İlkİlk ... 185235275283284285286287295335385785 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •