Sayfa 438/1027 İlkİlk ... 338388428436437438439440448488538938 ... SonSon
Arama sonucu : 8215 madde; 3,497 - 3,504 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1.  Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    benim de öğrenciliğim amerikada geçti, genellemek için dışarıda kalanın şartları da önemli tabii ki
    lakin ilgili haberde türkiyeden kaçan insanların tasası egenin tercih edilebilir olmasıyla alakalı değil
    Gidene güle güle kalana kolaylıklar diliyelim dolara gelelim yine.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Dublin/Manchester/Sofia/Galway
    Gönderi
    1,551
    Yurtdışı diye bişey yok. Nerede doğduğunun anlamı yok, sana nerde değer veriyorlarsa adam yerine koyuyorlarsa orada yaşarsın. Heryer aynı gezegen bence. araya sanal sınır koyup kendini limitleyen şey örfleriniz ve bilinçaltınız.
    Ytd

Bu forumu okuyanların yüzde sekseni bence bizim memlekette A kategorisinde yaşıyor ve kazanıyorlar .Şimdi elin memleketinde kafadan B gruba düşmek niye ki(.Ekmek parası için gitmek ayrı konu tabi).Ben gitmem,gidene de kızamam eleştiremem , tabi dünya görüşü meselesi.Hem ben niye gidiyorum, kızdıklarım gitsin ,onlar mı memleketin sahibi.Kim veriyor bu hakkı onlara.

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by HAKEM Yazıyı Oku
    Bu forumu okuyanların yüzde sekseni bence bizim memlekette A kategorisinde yaşıyor ve kazanıyorlar .Şimdi elin memleketinde kafadan B gruba düşmek niye ki(.Ekmek parası için gitmek ayrı konu tabi).Ben gitmem,gidene de kızamam eleştiremem , tabi dünya görüşü meselesi.Hem ben niye gidiyorum, kızdıklarım gitsin ,onlar mı memleketin sahibi.Kim veriyor bu hakkı onlara.
    bravo aynen oyle

Yurtdisinda yasayan biri olarak gozlemim Turkiyeyi terkedip yurtdisina yerlesenlerin ezici cogunlugu Turkiyenin moloz takimi

xxnadu11 Guest
     Alıntı Originally Posted by doctor Yazıyı Oku
    Yurtdışı diye bişey yok. Nerede doğduğunun anlamı yok, sana nerde değer veriyorlarsa adam yerine koyuyorlarsa orada yaşarsın. Heryer aynı gezegen bence. araya sanal sınır koyup kendini limitleyen şey örfleriniz ve bilinçaltınız.
    Valla belarusa gittim gençliğimde.
    Ben esmer bronz anadolu delikanlısı kızlar sarışın fazla yazmıyorum.
    Minsk de vitebsk de dolasirken ara sıra arkama bakardım en az 15 tane arkamda.
    Bende araya sanal sınır koymadım.

SM-J730F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. SM-N9000Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Yurtdışı diye bişey yok. Nerede doğduğunun anlamı yok, sana nerde değer veriyorlarsa adam yerine koyuyorlarsa orada yaşarsın.Heryer aynı gezegen bence. araya sanal sınır koyup kendini limitleyen şey örfleriniz ve bilinçaltınız.
    Benki, pek yurtdışına çıkmış bir adam olmamama rağmen, mükemmel tanımlama olmuş..takdir ettim..

Walla haklısın........Ben Avrupada çok kaldım .......Harika yerlerdi ...Aile bağları orada sürekli kalmama engel oldu halbuki burada kazandığımın en az 5 katı maaş ve kariyer imkanı sunmalarına rağmen sadece aile meselelerinden dolayı burada kaldım ve kaldığıma da pişman etti bu uzun adam ve ahalisi...........neyse artık yaş kemale ermek üzere çocuklar biz burada yaşamak istemiyoruz diyorlar.........

Sayfa 438/1027 İlkİlk ... 338388428436437438439440448488538938 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •