Sayfa 39/138 İlkİlk ... 2937383940414989 ... SonSon
Arama sonucu : 1097 madde; 305 - 312 arası.

Konu: Borsa index yorumları ve makroekonomik gelişmeler

Alıntı Originally Posted by mavıbeyez Yazıyı Oku
    aynen oyle sn. koc ...pozisyonlara gore oynuyor resmen..
    adamın genel bir yönü var.
    ama pozisyonlara göre o yöne ters de sürüyor.
    sonra yönüne daha hızlı sürüyor.

viobta iş yapmak akıllı adam işi değil.
    birde mb yi çağırıyorlar vob a

3. şu anda volatılıte cok yüksek..ben normal hısse işlemlerı ıcın bıle endeksın bıraz durulmasını bekliyorum..benım dıp oluşumu ıcın takıp ettıgım olgu endeksın rakamsallıgından zıyade hareket karakterıdır..ben buna endekste zamansallık dıyorum.. en az bır veya iki ay yatayda hareket ettıgı yer genelde dıp oluşumu yaptığı yer oluyor...kım bılır belkıde pıyasa oyuncularının pozısyonlarını degıstırmelerı ıcın gereklı bır sey dıye bakmak lazım..bunun harıcınde kısa zamanda oluşan hareketlerı bır yere oturtmakta zorlanıyorum..

Alıntı Originally Posted by mavıbeyez Yazıyı Oku
    şu anda volatılıte cok yüksek..ben normal hısse işlemlerı ıcın bıle endeksın bıraz durulmasını bekliyorum..benım dıp oluşumu ıcın takıp ettıgım olgu endeksın rakamsallıgından zıyade hareket karakterıdır..ben buna endekste zamansallık dıyorum.. en az bır veya iki ay yatayda hareket ettıgı yer genelde dıp oluşumu yaptığı yer oluyor...kım bılır belkıde pıyasa oyuncularının pozısyonlarını degıstırmelerı ıcın gereklı bır sey dıye bakmak lazım..bunun harıcınde kısa zamanda oluşan hareketlerı bır yere oturtmakta zorlanıyorum..
    doğru.
    nadir olarak sert dönüş yapıyor index.
    ama bu içinde bulunduğumuz seçimler kuşağında bir kaç ay yatay dip oluşumu beklemek daha doğru.

dolar
    kritik yerlerde.
    4.60 la 4.20 arasında karar verecek bu saatlerde.

saatlik grafik

6. sn. koc ben dolarda yıl sonuna kadar bıraz daha stabıl hareketler bekliyorum.. stabıl derken düşecek demiyorum..bıraz daha daralan daha az tedırgın olunan marjda...tabii Halkbank kararı onemlı..Halkbank kararı pıyasanın genelı olarakta bır fıkır oluşturmamıza yardımcı olacaktır...dovızde bır oncekı sevıyeler ne sebeple olursa olsun gecılırse o zaman yenı bır stretejı için yenı hesaplar yapılır dıye düşünüyorum...

dolar

h4
    kritik noktada indikatör resmen yalıyor.

dolar 4.60 a gidiyor galiba

Sayfa 39/138 İlkİlk ... 2937383940414989 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •