Sayfa 805/1006 İlkİlk ... 305705755795803804805806807815855905 ... SonSon
Arama sonucu : 8046 madde; 6,433 - 6,440 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1. Miktar: 810,000 Dolar
    Vade: 45 gün

Burgan %5
    ING %4.90
    Vakıfbank %4.95
    Finansbank %4.40
    Halkbank %4.25
    Akbank %3.40
    Garanti %3

Teb: Dönüş bekliyorum
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

2. Mert Yılmaz faiz indirimi mümkünatı yok olmaz diyor.

Bilançonun son gunleri finans, şeker, deniz den oran soran varmi?

4.  Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    syn bahri daha ne bekliyorsun ...Alınca faiz de gevşerse bonodan kar yazarsın....
    vadem yarın maalesef

5.  Alıntı Originally Posted by karamizah Yazıyı Oku
    Gunluk tl cekme limiti 7500 tl. Bir gun icin cagri merkezi ile gorusup limiti 15000'e kadar cikarabilirsiniz. 15000 tl karsiligi dolar cekebilirsiniz. Tabi atm doviz cekme imkani veriyorsa.

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Limit sadece ATM'lerle alakalı ve USD veren ATM çok az var zaten. Gişeden herhangi bir işlem limiti yok; Finans müşterileriyle aynı şekilde işleme alıyorlar. "Sen enparacı değil misin bugün sana para yok" demiyorlar, ben birkaç defa yüklü tutarda hem çekim hem yatırma yaptım kısa gün aralıklarıyla. Sitedeki o uyarının amacı günlük çekme-yatırma işlemlerini düzenli olarak şubeye getirmeye eğilimli müşterileri caydırmak. "Milyon müşterimiz bunu yaparsa, ücret kesmek zorunda kalırız" demeye getiriyorlar.

Bilgi notu olarak: Kuveyt Türk'ün gişe kurları da genelde iyi oluyor. (şube kapısında yazar güncel kurlar, içeri girmenize gerek yok). Müşterisi olmamama rağmen yol üstünde olduğundan alıp geçiyorum.
    Forum kuralları 'nı okudunuz mu?

1. Siyaset, din ve futbol konularında fanatizm,
    2. İdeolojik tartışma ve kavgalar,
    3. Sonuna YTD yapıştırıp fiyat tahmini veya hedefi göstermek,
    4. Hisse başlıklarında hisse harici konular yazmak
    5. Silinecek bu tarz yazıları alıntılamak / cevaplamak...

Kurallara AYKIRIDIR.

Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    vadem yarın maalesef
    Benim elimde yüklü miktarda TL olsa pazartesinden itibaren her hafta paramın bir miktarı ile tahvil alırım..Alımlarım eylül sonuna denk gelecek şekilde yaparım.....

Şahsen bende çok az tl olduğundan kısa vade mevduat yapıyorum.....

7.  Alıntı Originally Posted by bgtr Yazıyı Oku
    Tfx Target için Türkiye finans hesabı açmak gerekiyor sanırım. EFT limiti ve ücreti hakkında bilginiz var mı?
    Evet Vadesiz Hesap Gerekli ,Eft Limiti 50 K Standart Olan Ancak Şubeden Arttırım Oluyordu,Eft Ücretsiz İlk 6 Ay,Daha Sonra Ücretsiz Olması İçin 3 Aylık Hesaba Giren Paranın Ortalaması 60 K Olması Gerekliydi Yanlış Hatırlamıyorsam.
    Paylaşımlarım Yatırım Tavsiyesi Değildir

8.  Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    Benim elimde yüklü miktarda TL olsa pazartesinden itibaren her hafta paramın bir miktarı ile tahvil alırım..Alımlarım eylül sonuna denk gelecek şekilde yaparım.....

Şahsen bende çok az tl olduğundan kısa vade mevduat yapıyorum.....
    dolar alıp satmayı düşünmeyen mevduatta büyük bankaları tercih eden birisi ( yani ben ) için dediğiniz gayet mantıklı ancak tabi enflasyon beklenmedik atak yapar ve mb yine hamle yaparsa bu sefer tahvil getirisi mevduat getirisine göre güdük kalabilir ! gerçekten paraya yön vermek inanılmaz zor ve stresli bir iş !! bakalım yarın ne karar alacağım bende bilmiyorum !

yatırım tavsiyesi değildir aman dikkat !!

Sayfa 805/1006 İlkİlk ... 305705755795803804805806807815855905 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •