Sayfa 93/935 İlkİlk ... 43839192939495103143193593 ... SonSon
Arama sonucu : 7477 madde; 737 - 744 arası.

Konu: TEKTU - Tek-Art Turizm

1. ***TEKTU*** TEK-ART İNŞAAT TİCARET TURİZM SANAYİ VE YATIRIMLAR A.Ş.( Şirket Genel Bilgi Formu

29.06.2018, 15:37:46

***TEKTU*** TEK-ART İNŞAAT TİCARET TURİZM SANAYİ VE YATIRIMLAR A.Ş.( Şirket Genel Bilgi Formu )

Sermaye ve Ortaklık Yapısı Bilgileri
    Son Durum İtibariyle Sermayeye Dolaylı Yoldan Sahip Olan Gerçek ve Tüzel Kişiler
    Ortağın Adı-Soyadı/Ticaret Unvanı Sermayedeki Payı Para Birimi Sermayedeki Payı (%)
    MEHMET ALİ YILMAZ 93.865.722,76 TRY 31,29
    SONER YILMAZ 49.656.376,72 TRY 16,55
    DİĞER 156.477.900,52 TRY 52,16

Yönetime İlişkin Bilgiler
    Yönetim Kurulu Üyeleri
    Adı-Soyadı Tüzel Kişi Üye Adına Hareket Eden Kişi Cinsiyeti Görevi Mesleği Son 5 Yılda Ortaklıkta Üstlendiği Görevler Son Durum İtibariyle Ortaklık Dışında Aldığı Görevler Sermayedeki Payı (%) Temsil Ettiği Pay Grubu Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi Olup Olmadığı Yer Aldığı Komiteler ve Görevi
    SONER YILMAZ Erkek Yönetim Kurulu Başkanı YÖNETİM KURULU BAŞKANI GRUP ŞİRKETLERİNDE YÖNETİM KURULU ÜYELİKLERİ 5,24 Bağımsız Üye Değil
    FATMA YILMAZ Kadın Yönetim Kurulu Üyesi Kimya Mühendisi YÖNETİM KURULU ÜYESİ GRUP ŞİRKETLERİNDE YÖNETİM KURULU ÜYELİKLERİ 1 Bağımsız Üye Değil
    SEYFETTİN ÇİLESİZ Erkek Yönetim Kurulu Üyesi Hakim DANIŞMAN 0 Bağımsız Üye KURUMSAL YÖNETİM KOMİTESİ VE RİSKİN ERKEN TEŞHİSİ KOMİTESİ ÜYE
    ZEYNEP YILMAZ DEMİRCİ Kadın Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İş Adamı / İş Kadını YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI GRUP ŞİRKETLERİNDE YÖNETİM KURULU ÜYELİKLERİ 1 Bağımsız Üye Değil
    TÜRKAY YILMAZ Erkek Yönetim Kurulu Üyesi İş Adamı / İş Kadını YÖNETİM KURULU ÜYESİ GRUP ŞİRKETLERİNDE YÖNETİM KURULU ÜYELİKLERİ 1 Bağımsız Üye Değil
    ASLAN DEDE Erkek Yönetim Kurulu Üyesi İnşaat Mühendisi MÜŞAVİR Bağımsız Üye KURUMSAL YÖNETİM KOMİTESİ VE RİSKİN ERKEN TEŞHİSİ KOMİTESİ BAŞKAN

Bağlı Ortaklıklar, Finansal Duran Varlıklar ile Finansal Yatırımlara İlişkin Bilgiler
    Bağlı Ortaklıklar, Finansal Duran Varlıklar ile Finansal Yatırımlar
    Ticaret Unvanı Şirketin Faaliyet Konusu Ödenmiş/Çıkarılmış Sermayesi Şirketin Sermayedeki Payı Para Birimi Şirketin Sermayedeki Payı (%) Şirket ile Olan İlişkinin Niteliği
    MAY ENERJİ A.Ş. ENERJİ 100000 80000 TRY 80 BAĞLI ORTAKLIK
    TEK ART MÜZİK LTD.ŞİT. MÜZİK YAPIM 100000 50000 TRY 50 İŞTİRAK
    TEK-ART HOLDİNG A.Ş. HOLDİNGLER 1050000 804202 TRY 76,59 BAĞLI ORTAKLIK
    TRACO ELEKTRONİK SANAYİ VE DIŞ TİC. A.Ş. 1200000 700000 TRY 58,33 BAĞLI ORTAKLIK
    MAY BOYA KİMYEVİ MAD. SAN. VE TİC. A.Ş. 252694 252694 TRY 100,00 BAĞLI ORTAKLIK

http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/691078

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. TEKTU*** TEK-ART İNŞAAT TİCARET TURİZM SANAYİ VE YATIRIMLAR A.Ş.( Şirket Genel Bilgi Formu

29.06.2018, 16:11:28

***TEKTU*** TEK-ART İNŞAAT TİCARET TURİZM SANAYİ VE YATIRIMLAR A.Ş.( Şirket Genel Bilgi Formu )

Yönetime İlişkin Bilgiler
    Yönetim Kurulu Üyeleri
    Adı-Soyadı Tüzel Kişi Üye Adına Hareket Eden Kişi Cinsiyeti Görevi Mesleği Son 5 Yılda Ortaklıkta Üstlendiği Görevler Son Durum İtibariyle Ortaklık Dışında Aldığı Görevler Sermayedeki Payı (%) Temsil Ettiği Pay Grubu Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi Olup Olmadığı Yer Aldığı Komiteler ve Görevi
    SONER YILMAZ Erkek Yönetim Kurulu Başkanı İnşaat Mühendisi YÖNETİM KURULU BAŞKANI GRUP ŞİRKETLERİNDE YÖNETİM KURULU ÜYELİKLERİ 16.55 Bağımsız Üye Değil
    ZEYNEP YILMAZ DEMİRCİ Kadın Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İş Adamı / İş Kadını YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI GRUP ŞİRKETLERİNDE YÖNETİM KURULU ÜYELİKLERİ 1 Bağımsız Üye Değil
    FATMA YILMAZ Kadın Yönetim Kurulu Üyesi Kimya Mühendisi YÖNETİM KURULU ÜYESİ GRUP ŞİRKETLERİNDE YÖNETİM KURULU ÜYELİKLERİ 1 Bağımsız Üye Değil
    TÜRKAY YILMAZ Erkek Yönetim Kurulu Üyesi İş Adamı / İş Kadını YÖNETİM KURULU ÜYESİ GRUP ŞİRKETLERİNDE YÖNETİM KURULU ÜYELİKLERİ 1 Bağımsız Üye Değil
    SEYFETTİN ÇİLESİZ Erkek Yönetim Kurulu Üyesi Hakim DANIŞMAN 0 Bağımsız Üye KURUMSAL YÖNETİM KOMİTESİ VE RİSKİN ERKEN TEŞHİSİ KOMİTESİ ÜYE
    ASLAN DEDE Erkek Yönetim Kurulu Üyesi İnşaat Mühendisi MÜŞAVİR Bağımsız Üye KURUMSAL YÖNETİM KOMİTESİ VE RİSKİN ERKEN TEŞHİSİ KOMİTESİ BAŞKAN

http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/691111

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. Birazdan da bomba haber gönderseler ne iyi olur.

M5 Note cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Satıcı yok hissede milyonluk kademeler göçüyor ilginç.

5.  Alıntı Originally Posted by 126486AGM Yazıyı Oku
    Sanırım satma zamanı geldi. NE zaman şurayı kıracak, önü açık, şuraya kadar engel yok yorumları gelse kağıt aşağı gitmeye başlıyor.
    Sabah söylemiştim.
    Yazdıklarım kendi düşüncelerimden ibaret olup kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

6.  Alıntı Originally Posted by 126486AGM Yazıyı Oku
    Sabah söylemiştim.
    Sattın mı peki önemli olan o

7. Dün 5 dakikada 3 kademe almıştı bu vakitler.

8.  Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Dün 5 dakikada 3 kademe almıştı bu vakitler.
    Pek sanmıyorum ama yine şifreli alımlar başladı.
    En fazla 0.82 kademesini kaldırırlar orda da 1milyon lot bekliyor.

Sayfa 93/935 İlkİlk ... 43839192939495103143193593 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •