Sayfa 196/332 İlkİlk ... 96146186194195196197198206246296 ... SonSon
Arama sonucu : 2652 madde; 1,561 - 1,568 arası.

Konu: SKTAS - Söktaş

1. Günün en düşügünden kapattı

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ne demek lazım bilemiyorum, gene bir ters köşe durumu oldu, döviz aldı başını gidiyor. Bu ülkede dövizle borçlanan şirketlere diyecek bir şey bulamıyorum, bunun böyle gitmeyeceğini veya gidemeyeceğini nasıl göremediniz? Yıllarca enflasyon kadar bile artmayan ve hatta geri gelen döviz kurlarının günün birinde patlayacağını bilmek için alim olmaya gerek yok. Siz işbaşındakilerin hangi özelliğine bu kadar güvendiniz de dövizle borçlanmayı uygun gördünüz sayın idareciler? Sizin sayenizde pek çok insan mağdur oluyor, tebrikler.

3. Bu patronların hepsi aynı hepsi hırsız.Proje var ihale var.Sonuç yine hüsran.Süt fabrikasını sattığı halde kağıt yarı fiyatına düştü.Hergün zarardayız.Allahınızdan bulun.

4. Borsanın en şeref yoksunu

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5. bu kadar haysiyetsizliğin nedeni; hisseyi millete her kademeden kitleyip geri toplayamamış olmaları! adamlar 10 gün önce günlük 10mm işlem yaptı bugün 250k işlem yok! sanki dersin arsanın ihalesini BOSSA yapıyor! eyyy spek efendi Allah şahidim elimde zararda olan yüklü başka bir hisse var az az kıpırdıyor onu kara geçirdiğim gün seninle olan ortaklığıma bu sefer sen lanet edeceksin!!! eylül dediğin yağmur misali bir bakmışssın gelmiş eee sonra ne olacak, o ihale bedelini nasıl saklayacaksınız vatandaştan!!!

ytd.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul-amasya
    Gönderi
    3,005
    bence asıl süründürma sebebi tarhin en kötü bilancosunu acıklayacak olması ( döviz açığı nedeniyle ) o yüzdenyükseltmeyip burada süründryor, bilnco sonrası hareket bekliyorum sahsen
    Mal sahibi Mülk sahibi..hani bunun ilk sahibi .. mal da yalan mülk te yalan..var birazda sen oyalan..

7. böyle hissenin....
    64 de çıkarıp da 59 a basmak ne oluyor

Saatlik grafikte oluşan şekil hiç hoşuma gitmedi, kazığa benziyor oluşan şekil, bu spek mesaj veriyor olmasın. Y.T.D.

Sayfa 196/332 İlkİlk ... 96146186194195196197198206246296 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •