Arama sonucu : 180 madde; 1 - 8 arası.

Konu: Own-Guide

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. Geçtiğimiz hafta içerisinde Bist100'de min 87997 seviyesi görülmüş olup, benim çizgilere epey uyumlu gidiyor. Bir önceki paylaşımlarımda 90 bin altında teknik olarak 88 bin seviyelerine ineceğimizi düşündüğümü yazmıştım.

Peki şimdi yolculuk nereye?
    Öncelikle 893xx seviyesi kritiktir. Bu seviyenin altında negatif sahada kalmaya devam edeceğiz. 882xx seviyesinde tutunma çalışmaları devam eder. 88 bin seviyesine çekildikçe satışların karşılandığını görüyoruz. 88 bin aşağısında ilk hedef 871xx seviyesi görünüyor. Bu seviyenin altı hiç hoş görünmüyor. Fiyat hareketleri bu seviyeye yaklaşırsa, tekrardan yazarım.

İyi senaryoda 90 bin seviyesi önemli bir direnç seviyesi olup, bu seviyenin geçilmesi durumunda teknik olarak 92bin hedef konuma gelir. Sonrasında Haziran sonuna kadar benim pencerede 100 bin denemesi olur.

Not: Verilen seviyeler bir hafta için geçerlidir.

Yatırım tavsiyesi değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by silvereng Yazıyı Oku
    Geçtiğimiz hafta içerisinde Bist100'de min 87997 seviyesi görülmüş olup, benim çizgilere epey uyumlu gidiyor. Bir önceki paylaşımlarımda 90 bin altında teknik olarak 88 bin seviyelerine ineceğimizi düşündüğümü yazmıştım.

Öncelikle 893xx seviyesi kritiktir. Bu seviyenin altında negatif sahada kalmaya devam edeceğiz. 882xx seviyesinde tutunma çalışmaları devam eder. 88 bin seviyesine çekildikçe satışların karşılandığını görüyoruz. 88 bin aşağısında ilk hedef 871xx seviyesi görünüyor. Bu seviyenin altı hiç hoş görünmüyor. Fiyat hareketleri bu seviyeye yaklaşırsa, tekrardan yazarım.

İyi senaryoda 90 bin seviyesi önemli bir direnç seviyesi olup, bu seviyenin geçilmesi durumunda teknik olarak 92bin hedef konuma gelir. Sonrasında Haziran sonuna kadar benim pencerede 100 bin denemesi olur.

92 bin geçildi. Yakın zamanda yeni seviyeleri paylaşacağım.

3.  Alıntı Originally Posted by silvereng Yazıyı Oku
    Geçtiğimiz hafta içerisinde Bist100'de min 87997 seviyesi görülmüş olup, benim çizgilere epey uyumlu gidiyor. Bir önceki paylaşımlarımda 90 bin altında teknik olarak 88 bin seviyelerine ineceğimizi düşündüğümü yazmıştım.

İçim rahat!!

Nisan başındaki yazımda pozitif sahada kalmamız halinde Haziran sonuna kadar hedefin 100-101 bin aralığı olduğunu belirtmiştim. Alıntıya bakınız!

Yeni hedefleri bu gece paylaşmaya çalışacağım.

Bu vesile ile Ramazan Bayramınızı kutlar, keyifli vakitler dilerim.

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •