Sayfa 247/681 İlkİlk ... 147197237245246247248249257297347 ... SonSon
Arama sonucu : 5448 madde; 1,969 - 1,976 arası.

Konu: BRKSN - Berkosan Yalıtım

1. Baldayı üstadım nerlerdesin gelde burayı biraz şenlendirelim sence bilanço nasıl gelir üstad burayı sürekli sen de benim gibi okuyorsundur emininm biz az konuşup çok iş yapanlardanız ama destek zamanı senin görüşlerin nelerdir

2. Satılsa coktan ucardı

3.  Alıntı Originally Posted by HOOK Yazıyı Oku
    Baldayı üstadım nerlerdesin gelde burayı biraz şenlendirelim sence bilanço nasıl gelir üstad burayı sürekli sen de benim gibi okuyorsundur emininm biz az konuşup çok iş yapanlardanız ama destek zamanı senin görüşlerin nelerdir

sayın hook benim elimde şuan brksn yok en son 189 dan verdim

şu ortamda borsada olmayı rısk olarak görüyorum

global piyasalarda bozulursa borsa diye bişey kalmaz

o yüzden 1 iki günlük pozisyon alıyorum alsat yaparak

gelişmeleri takip ediyorum bende brksn de bılançonun iyi geleceğini tahmin ediyorum

ama pıyasalar için aynı şeyi düşünmüyorum brksn de amansız takıpteyim bol kazançlar ytd.

4. ustadım yorumların için tsk ederim ben de senın gibi kısa vadeli takılıyorum

5.  Alıntı Originally Posted by HOOK Yazıyı Oku
    ustadım yorumların için tsk ederim ben de senın gibi kısa vadeli takılıyorum

eyvallah sayın hook tahta bugünde sağlam duruyor maşallah diyelim gidersede arkasından bakarım

6. Cok sağlam duruyor sanki daralan üçgen patladı gibi cok sert çıkacak gibi duruyor gercekten

7.  Alıntı Originally Posted by HOOK Yazıyı Oku
    Cok sağlam duruyor sanki daralan üçgen patladı gibi cok sert çıkacak gibi duruyor gercekten
    eşşeğin ...... su kaçırmayın. sen satmadan niye getsin...borsada sayıylamı vermişler..patlayacak, çatlayacak , uçacak , kaçacak...uçan kaçan bişey yok.. kuş bile yem olurken uçmaya fırsat arar...sağlam duruyor, iyi duruyor..sorsan elinde ne kadar var...
    Son düzenleme : meho; 06-08-2018 saat: 12:40.
    kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

8. Hayırdır birader mallarımı kaçırdın

Sayfa 247/681 İlkİlk ... 147197237245246247248249257297347 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •