Sayfa 294/934 İlkİlk ... 194244284292293294295296304344394794 ... SonSon
Arama sonucu : 7468 madde; 2,345 - 2,352 arası.

Konu: TEKTU - Tek-Art Turizm

1. Yatırım finansman gedikten önce davrandı

2. Finansmanda bir şey kalmadı. Bulaşılmaz olduğunu gösterdi kağıt.
    Yazdıklarım kendi düşüncelerimden ibaret olup kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by alimisoglu Yazıyı Oku
    arkadaşlar asıl önemli olan konu bedelli sermaye arttırımından gelecek fonun kısa vadeli borçların ödenmesinde kullanılacağı idi. ancak 2018/6 bilançoda 2017/12 aylık taki kısa vadeli borçlar aynen duruyor . yoksa benmi yanlış görüyorum . bilgisi olan arkadaşlar varsa incelerse sevinirim. saygılar
    Maalesef bedelli taahhutnamesine uymamislar diye gözüküyor. Nakdi yukarıda bir arkadasin vurguladığı gibi grup şirketine aktarmislar büyük ölçüde. Bu yükselen kur ortamında döviz cinsi kredilerini vakitlice kapattılar diye sevinip iki yıldır aralıksız devam eden pozisyonumu korumuştum. Ilavaten taşınmazlarının üzerinde bir sürü ipotek göze çarpıyor dipnotlarda. Zamanında satmayip büyük bir firsat teptik. Bistin ve saglam temelli sirketlerin geldiği seviyelerl itibariyle benim için tektur cazibesini yitirmiştir. Kalan arkadaşlara hayirli kazançlar dilerim.

LG-H815 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Ne papazmış ve ekonomi yerle bir etti Lanet olsun hepsine

5. Türkiye'de 1 milyon kişi adam başı 10 bin TL borsaya yatırım yapsa .. nasıl hayal . Gerçekten ilk okuldan başlayarak yatırım borsa dersleri verilmeli.su yastık altı yatırımından vazgecilmeli. Bence tabi. Yatırım tavsiyesi değildir ....

6.  Alıntı Originally Posted by asibey Yazıyı Oku
    Türkiye'de 1 milyon kişi adam başı 10 bin TL borsaya yatırım yapsa .. nasıl hayal . Gerçekten ilk okuldan başlayarak yatırım borsa dersleri verilmeli.su yastık altı yatırımından vazgecilmeli. Bence tabi. Yatırım tavsiyesi değildir ....
    patronların alayı ........... iken

biz yanmışız niye 1 milyon adamı daha yakacaz

aman bulaşmayan bulaşmasın... ha yasaların düzgün olur şirketlerin şeffaf olur patronlar hepbana demez .....

ozaman 1 milyon da gelsin yatırımcı 2 milyonda gelsin

7. Toplam hacimde alım satım arasında fark yok ama biz -7 deyiz.Hiç alım satımın eşit olduğu ve bizim +7 kapattığımız günü hatırlamıyorum.Adamlar güzelce dalga geçiyor ve bizde izliyoruz.Ytd.

8. Spk sormuyormu bedelli nereye gitti diye küçük yatırımcı olarak kalacaz hep bizi madikleyecekler)

Sayfa 294/934 İlkİlk ... 194244284292293294295296304344394794 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •