Sayfa 249/1024 İlkİlk ... 149199239247248249250251259299349749 ... SonSon
Arama sonucu : 8190 madde; 1,985 - 1,992 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1. Çok bilgili olup hain olan bir sürü varlık var. örneğin şeytan.

FETÖ cülerin şimdiye kadar Babacan ve Derviş hakkında yazılmış 1 tane olumsuz yazısını bulursanız lütfen alıntı yapın öğrenelim. Hodri meydan.

Alıntı Originally Posted by MKELES Yazıyı Oku
    Siz söyleyin millet öğrensin. Damat kadar bilgili değildir ama.

2. Fetöcülerin zamanında övdüğü ,halen yönetimde bir sürü adam var desem..
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

3.  Alıntı Originally Posted by sadecegrafik Yazıyı Oku
    Çok bilgili olup hain olan bir sürü varlık var. örneğin şeytan.

FETÖ cülerin şimdiye kadar Babacan ve Derviş hakkında yazılmış 1 tane olumsuz yazısını bulursanız lütfen alıntı yapın öğrenelim. Hodri meydan.
    Ben de öğrenmek maksadı ile sordum. Kimseye güvenim yok. Günümüz Türkiyesinde dünyamızda bunu öğrendim.

Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    Fetöcülerin zamanında övdüğü ,halen yönetimde bir sürü adam var desem..
    diyanet işleri başkanı halkbank genel müdürü bist yönetim kurulu başkanı şu anda rektör olan onlarcası
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

5.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    diyanet işleri başkanı halkbank genel müdürü bist yönetim kurulu başkanı şu anda rektör olan onlarcası
    Mezardakilere kimi işaret etmişti ki ?
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

6.  Alıntı Originally Posted by sadecegrafik Yazıyı Oku
    Bakan olmadan önce ŞİMŞEK 770 bin dolar alıyordu (bonuslar hariç!)
    ilginç. ne iş yapıyormuş da yılda 770 bin dolar veriyorlarmış acaba? benim emekli maaşlarım dahil bütün hayatım boyunca kazanacağım para o kadar değil, ve ben ingilizce bilen yüksek lisanslı bir mühendisim. bu ülkede birilerini keriz yerine koyuyorlar galiba ama kimi bilemedim...
    yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Dublin/Manchester/Sofia/Galway
    Gönderi
    1,551
     Alıntı Originally Posted by mdemir Yazıyı Oku
    ilginç. ne iş yapıyormuş da yılda 770 bin dolar veriyorlarmış acaba? benim emekli maaşlarım dahil bütün hayatım boyunca kazanacağım para o kadar değil, ve ben ingilizce bilen yüksek lisanslı bir mühendisim. bu ülkede birilerini keriz yerine koyuyorlar galiba ama kimi bilemedim...
    serbest proje alan bir mühendis olarak ingiltere,kanada vb gibi ülkelerde o parayı part time çalışarak maks 3-4 senede alırsın. Part-time diyorum çünkü mühendislik gibi kafa yoran işlerde insanlar 1/1 çalışma-tatil şeklinde çalışırlar.
    Ytd

Sayfa 249/1024 İlkİlk ... 149199239247248249250251259299349749 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •