Sayfa 39/193 İlkİlk ... 2937383940414989139 ... SonSon
Arama sonucu : 1539 madde; 305 - 312 arası.

Konu: AVGYO - Avrasya Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Avtur ile makas iyice açıldı

SM-G570F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Ne kadar siktilar bu kagidi arkadas yaaa... umugunu siktilar , ne bicim baski var ? kim baskiliyor bunu ?

3. spek 1.15 i devrilmez kale yapmis , devirirlerse ama kolay kolay kimse tutamaz gibi bir durum var ortada gozuken o...YTD

4. Avturda farklı bi kazık pesinde gibi, bedelliye basvurmustu o onaylanacak herhalde fiyati yuksege çekip bedelliye katılımı artirmak istiyor heralde, yoksa bizim uyuz eşek avgyo ile ayrılmazlardı bunlar.

SM-G570F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Yorumunuz nedir arkadaşlar ???

Yönetim Kurulu'nun 01.10.2018 tarihli kararı ile Şirketimiz portföyünün para ve Sermaye Piyasası Araçlarından oluşan kısmı için Metro Portföy Yönetimi A.Ş.'den portföy yönetim hizmeti alınmasına ve bu amaçla 01.10.2018 tarihinden itibaren geçerli olacak portföy yönetim sözleşmesi imzalanmasına karar verilmiştir.

---Yani paramıza para katıcaz diyor. İyi haber olarak yorumladım.

Galip mal çaka çaka bitiremiyorsun şu yatırımcının ahı bir gün seni tutabilir uyarmadı deme sonra...

8.  Alıntı Originally Posted by CNA Yazıyı Oku
    Galip mal çaka çaka bitiremiyorsun şu yatırımcının ahı bir gün seni tutabilir uyarmadı deme sonra...
    Recep Tayyip Erodogan'a yalakalik yapmaktan baska bir isi olmayan aciz bir mahluk bu Galip denen adam... Kendi kagidinin dusmesi icin bu kadar gayret sarfeden baska bir sirket sahibi yoktur. Alarko GMY bugun hisse geri alim programi yapacaginiz soyledi ve hissesine sahip cikti, bu kacak herif kendi hisselerini manipule etmekten , ona buna yalakalik yapmaktan , yatirimcisina eziyet etmekten baska bir ise yaramiyor ki... Tum hisseleri yerlerde surunuyor, kendi hisselerinde kendisi operasyon yapiyor birkac yilda bir , insallah buradan beddua edelim de Tayyip Erdogan bu sahsiyetin sahte yalakaliklarinida bu adama yedirir... Tum mal varliklarini elinden alir, Adnan hoca gibi bunu ve etrafindakileride iceri tikar :)... YTD

Sayfa 39/193 İlkİlk ... 2937383940414989139 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •