Arama sonucu : 22 madde; 1 - 8 arası.

Konu: Yeniyim, sorularım olacaktı

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1.  Alıntı Originally Posted by Zagor Tenay Yazıyı Oku
    akşam alıp sabah karlı satıp, para kazanmayı düşünüyor, hayal kuruyorsanız.

parayı bir hayır kurumuna verin, hem hayır işlersiniz, hemde kafanız rahat olur.
    Bunu şu yüzden soruyorum. Mesela not aldığım bir hisse var. 25 ocak'ta tekfen'i 7.45 al olarak yazmışım. Bu hisse 1-2 hafta içinde 7.80 - 7.90 arasına geldi, ben satmak istiyorum. Sonra hisse tekrardan düştü bir aralar 7.65'lere kadar ve ben tekrardan satın almak istiyorum. Ben burada bir gariplik göremiyorum, hata mı yapıyorum?

2.  Alıntı Originally Posted by mehmet2576 Yazıyı Oku
    Bunu şu yüzden soruyorum. Mesela not aldığım bir hisse var. 25 ocak'ta tekfen'i 7.45 al olarak yazmışım. Bu hisse 1-2 hafta içinde 7.80 - 7.90 arasına geldi, ben satmak istiyorum. Sonra hisse tekrardan düştü bir aralar 7.65'lere kadar ve ben tekrardan satın almak istiyorum. Ben burada bir gariplik göremiyorum, hata mı yapıyorum?
    gariplik yok zaten. 7,90'da alıcı varsa satarsın. satıcı varsa 7,65'ten de tekrar alırsın.

sizin sorular 10 yıl önce sorduğum bir hisse tavan olduysa neden insanlar ben satmak isteyince alsın sorularına benziyor. hazır araştırmaya başlamışken bence bunu aldım şunu sattım değil de uzun vade, temettü vs araştırın

3.  Alıntı Originally Posted by mehmet2576 Yazıyı Oku
    bu AL işaretini teknik veya temel analiz yaparak mı, karar verdiniz. bu kısmı merak ediyor, her yazdığınız senet yükselmiş, hayretler içinde izliyorum yazılarınız.

biraz devam ederseniz bu şekilde, şeyh uçmaz mürid uçurur misali, seni şeyh ilan ederiz burada...

Tekrar Türkçe yazıyorum,

Hilal bile anlayacak şekilde...

ekranda satış tarafında gördüğün lotlardan aktif olarak istediğin kadar alabilirsin.

ekranda alış tarafında gördüğün lotlara aktif olarak o anda verebilirsin.

5 dk sonra düşerse sattıktan sonra, düşük fiyattan yeniden alabilirsin, yükselirse, tekrar satabilirsin.

bunu sonsuz döngü olarak yapabilirsin.

bu akşamlık ders bu kadar,

ücreti bir ara, bir hayır kurumuna benim adıma bağış yaparsın.

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •