Sayfa 145/459 İlkİlk ... 4595135143144145146147155195245 ... SonSon
Arama sonucu : 3665 madde; 1,153 - 1,160 arası.

Konu: KLNMA - T. Kalkınma Bankası

1.  Alıntı Originally Posted by desenat Yazıyı Oku
    borsa hayatım günlük kar rekorum ... Allah herkese nasip etsin... önemli olan doğru yerden almak... yarında gideri var gibi 1 milyon civarı alım oldu...
    Tabanı seyrediyordum bozulacak diye son 100bin lotta 200lotluk emir yolladım daha fazlasına gözüm kesmedi kaybedersek 3 kuruş para dedim. bugünlük %49 gibi duruyor kar bakalım yarın ola hayrola

Hisseyide 5,30lardan beri takip ediyordum 7,50 falandı sanıyorum alayım almayayım diye tereddütteydim en kötü 10-11 aralığında satarım diyordum ozaman alıp satsam üzülürdüm belkide sonraki harekete. O zaman 10k almak gözüme çok rahat geliyorken şimdi 200lotu korkarak aldık

Alıntı Originally Posted by desenat Yazıyı Oku
    borsa hayatım günlük kar rekorum ... Allah herkese nasip etsin... önemli olan doğru yerden almak... yarında gideri var gibi 1 milyon civarı alım oldu...
    20.74 ten aldım. Ama 2 lot.

YTD.
    Güvenme insanların samimiyetine menfaatleri uğruna gelirler vecd'e Cenneti vaad etmeseydi şayet rabbine bile etmezlerdi secde !!!

3. Umarım yarın satış fırsatı verir zira bu kadar göstere göstere tavana gitmesi, mal vermesi ve gün içinde alınan malın aynı gün satılamaz olması kötü koktuğu için almadım. Acizane tavsiyem yarın için kanaatkar olmak en iyi fikir olabilir. Bunca yıldır o kadar dalga dümen gördük ki sadece dostça uyarma gereği benimkisi. İyi akşamlar herkese ...

Az aldım bu da benden olsun
    http://www.resimag.com/p1/bc770109aa.png

SM-G532F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

Alıntı Originally Posted by mavideniz000 Yazıyı Oku
    Az aldım bu da benden olsun
    http://www.resimag.com/p1/bc770109aa.png

1 aylık maaşım

Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

6. satıştan 1000 liralık alayım dedim 10 lot yazdim almadi 20 lot yazdim yine bakiyeninz yetersiz dedu durdu1lot bile banka bakiyeniz yetersiz dedi durdu neden ?? bankadan alış yazdim

7. Yukarıdaki mesajım patent vekiline yazılmıştır. Umarım cevap verir. Hisse taban taban giderken hisseyi övüyordu.tavan olunca elindeki hisseyi sattı. Fikirleri anında değişmiş. Spek olabilir mi

8. Yarın yüzde 7 ile 12 arası eksi Acar. Sonrası me olacak soru bu. Tabandan 700.000 işlem oldu. Alanlar yarın satmaya çalışacak. Bunu karşılayacak kadar Yeni alıcı gelecek mi hiç sanmıyorum. Gelirse zaten yine yukarı kopar gider.

Sayfa 145/459 İlkİlk ... 4595135143144145146147155195245 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •