Sayfa 185/459 İlkİlk ... 85135175183184185186187195235285 ... SonSon
Arama sonucu : 3665 madde; 1,473 - 1,480 arası.

Konu: KLNMA - T. Kalkınma Bankası

1. Pazartesi taban için ortalamayı da olabildiğince düşürdü. Elleri öpülür bu speğin.

2.  Alıntı Originally Posted by WobTrader Yazıyı Oku
    Pazartesi taban için ortalamayı da olabildiğince düşürdü. Elleri öpülür bu speğin.
    Ah be hocam keşke ilk borsa deneyiminizi bu kağıtla gerçekleştirmeseydiniz

veya uzunzamandır borsada yoktunuz herhalde dönüşünüz keşke kalkınma olmayaydı
    borsada para geçer çakıl taşı değil, kimse tanımadığı kişilerin dedikleriyle al sat tut kararı vermesin ...
    yaptığım tüm tahmin ve yorumlar kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir

3.  Alıntı Originally Posted by BROKERAY Yazıyı Oku

dehşet espri be hocam.Gülmekten yarıldım valla.

Alıntı Originally Posted by WobTrader Yazıyı Oku
    Pazartesi taban için ortalamayı da olabildiğince düşürdü. Elleri öpülür bu speğin.
     Alıntı Originally Posted by BROKERAY Yazıyı Oku

Umarım Arkadaşın dediği gibidir. Uzun zaman borsada değilsinizdir. Çünkü bazı kurallar değişti.

5.  Alıntı Originally Posted by kaynakç Yazıyı Oku
    Umarım Arkadaşın dediği gibidir. Uzun zaman borsada değilsinizdir. Çünkü bazı kurallar değişti.

Ne demek istiyorusun kardesim

SM-J710FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by alikaratas Yazıyı Oku
    S....... caklar aaaz... za. Korkmayın la korkmayın yarın alırım ben tavan yaparım sizin için. Ya beyler bu kağıt sürekli tavan gitti. Hangi ara aldınız da zarar etmeye başladınız yaa.

Mi Note 3 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    zamanında böyle yazmışım.doğru demişim.ama bence ya son tabanı ya da sondan bir önceki bu.Pzt tepki bekliyorum.

7.  Alıntı Originally Posted by WobTrader Yazıyı Oku
    Uzun zamandır tavan ve taban fiyatlarını belirlemek için hisse ortalaması değil son kapanış fiyatı geçerli oluyor.Eskiden dediğiniz şekildeydi ama değişti.

8. Öncelikle merhaba .kalkınmaya ilgim çok önceden di .Almaya niyetlendiğim gün acil bi durum oluştu vs derken bi süre takip edemedim .16.99 dan katıldım . Şimdi arkadaş diyor ki ya bunun feğkası kaç onun feğkası kaç iyi de arkadasım biz şuanki ni değil önümüzde olacakları olma ihtimali yüksek olanları düşündük .Sonra diyor ki yav bangalar ortalama 5 lira . İyi de güzel kardeşim arzın artışı nın fiyatı düşürdüğü en temel iktisat bilgisidir ki talep yasasına aykırılar hariç . Ben ne 60 dan satmayı düşündüm ne 10 dan çıkmayı düşünürüm .sıkıntı şu ki paranın olduğu yerde senin benim gibilerin çizdiği kıytırık dalgalı çubuklar bi halta yaramaz .Adamı yerler kamil seni de yerler. Yani kimseyi hor görme . Çünkü biliyoruz ki burda yarışan paralar değil sabır ve irade . Para mara boş işler kar zarar olur yarin batar . Sen kendine verdiğin sözü tuttuğun kadar başarılısın . Toplamın yarısını nakitte tutup silahımı hazırladım Ohaller için .Bölünene kadar burdayım . Benim kuralım da ya bi oyunu oyna ya da hiç bulaşma . Allah terste kalan zora düşen tüm yatırımcıların yardımcısı olsun . Atıl para ile işlem yap - parçaya ayır -sabret gbi çok basit gbi gözüken ama hakikatinde çok zor olan bu üçlemeyi yapmamak hatamız olsada ders çıkarıp yolumuza devam edelim . Son olarak düşene gülenin it kadar haysiyeti yoktur vesselam iyi akşamlar

Sayfa 185/459 İlkİlk ... 85135175183184185186187195235285 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •