Sayfa 869/1030 İlkİlk ... 369769819859867868869870871879919969 ... SonSon
Arama sonucu : 8234 madde; 6,945 - 6,952 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1. Elde para kalmayınca başka hesaplar mı karıştırılıyor?

https://twitter.com/ForeksTurkey/sta...631370752?s=19
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

2.  Alıntı Originally Posted by rACE Yazıyı Oku
    19 Ekim Cuma 12:53 CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN: (DÖVİZDEKİ DALGALANMA) SAĞLAM DURDUK, HÜSRANA UĞRADILAR

Sizce bilerek mi yapıyor? Yoksa ciddi ciddi buna inanıyor mu?

Doların hüsrana uğramış hali 5.6,

Faizin hüsrana uğramış hali %25

4 ay önce dolar/tl 4.6, faiz %15'ken "şu kardeşinizi seçin dolarla faizle nasıl ugrasılır görün" dediğini unutmuş olamaz.

E bu millet de gerizekalı olmadığına göre onlar da unutmadı. Her şey hafızalarında.

O zaman neden böyle yapıyor sizce?

Sn. Cumhurbaşkanı sizce neye güveniyor?

Sizce her millet layığıyla mı yönetiliyor?
    Özellikle şu lafına cevap vermek istiyorum...( E bu millet de gerizekalı olmadığına göre onlar da unutmadı. Her şey hafızalarında)

Ah be kardeşim. %52 oy alıyor bedava kek sözü ile.Çok balık hafızalı var. bu ülke halkına asla güvenme. bu gün Akp ye kızar bağırır yarın seçimde yine ona oy verir. 17 milyon insan yardım alıyor dul maaşı yetim maaşı destekleme yeşil kart engelli bakımı gibi. bu insanlar Akp den başka partiye oy vermiyorlar. sanki onlar giderse. gelen vermeyecekmiş gibi.Muhtarlar neden düzenli bir şekilde sarayda toplanılıyor.

3.  Alıntı Originally Posted by Berk Dogan Yazıyı Oku
    Özellikle şu lafına cevap vermek istiyorum...( E bu millet de gerizekalı olmadığına göre onlar da unutmadı. Her şey hafızalarında)

Ah be kardeşim. %52 oy alıyor bedava kek sözü ile.Çok balık hafızalı var. bu ülke halkına asla güvenme. bu gün Akp ye kızar bağırır yarın seçimde yine ona oy verir. 17 milyon insan yardım alıyor dul maaşı yetim maaşı destekleme yeşil kart engelli bakımı gibi. bu insanlar Akp den başka partiye oy vermiyorlar. sanki onlar giderse. gelen vermeyecekmiş gibi.Muhtarlar neden düzenli bir şekilde sarayda toplanılıyor.
    Berk Bey,

İroni yapıyorum.

Her şeyin farkındayım

Syg.

MI 5 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by Diproyals Yazıyı Oku
    Ülkemizin %60 Orani Asgari Ücret ve
    Okul okumamiş Cahil İnsanlarla Dolu
    kesınlıkle katılıyorum partıye oy vermeyı fenerbahce galatasaray macı zannedıyorlar bız yencez siz mantıgı cahil kısım counlukta malesef

5.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    HSBC de de ayni sorun cikti.
    Onu da ayni yontem ile cozduk.
    Mevduati tek bankada toplamak en etkili yontem.
    Parayi goren bankaci ugrasiyor, yukaridakilerle gorusuyor v.s
    Yoksa pek iplemiyorlar.
    Internet sitesinden gelen talepleri ise hemen hemen hic dikkate almiyorlar.
    Syg,
    Dudu Abi,

Mevduata mi gectiniz? Hisseleri bozarak mi yoksa devam mi borsaya?

Alıntı Originally Posted by rACE Yazıyı Oku
    19 Ekim Cuma 12:53 CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN: (DÖVİZDEKİ DALGALANMA) SAĞLAM DURDUK, HÜSRANA UĞRADILAR

Sizce bilerek mi yapıyor? Yoksa ciddi ciddi buna inanıyor mu?

Doların hüsrana uğramış hali 5.6,

Faizin hüsrana uğramış hali %25

4 ay önce dolar/tl 4.6, faiz %15'ken "şu kardeşinizi seçin dolarla faizle nasıl ugrasılır görün" dediğini unutmuş olamaz.

E bu millet de gerizekalı olmadığına göre onlar da unutmadı. Her şey hafızalarında.

O zaman neden böyle yapıyor sizce?

Sn. Cumhurbaşkanı sizce neye güveniyor?

Sizce her millet layığıyla mı yönetiliyor?
    %50 inaniyor adam kitlesini biliyor onlara sesleniyor yersen...
    Son düzenleme : paramanya; 20-10-2018 saat: 19:08.

7. Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Portodayim su anda.

Ing yi birakicam ben. Benim icin gunluk olmasi onemliydi ama ne oranlari iyi ne de kredi kartlari.

Teb marifetli dusunuyorum. Ilk 3 ay yuzde 25 sonrasinda yyzde 22.75. (0.25 te ek faizi var sanirsam) hem oyle ayda 750 tl harcamada gerekmiyor.ki bu benim icin problemdi. Cunku turkiye de degilim.

En azindan teb in kartlari da guzel.

Su aralar ise yuzde 75 dolardayim.

SM-C5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ben de sizin gibi dusunuyorum hocam. Malesef tebde hesabim yok cuma ogleden sonra izin alip acmayi dusunuyorum. Ing hep tebin 1 puan uzerinde verirken neden boyle yapti anlam veremedim. Cumaya kadar tebde dusururse kademeli altina girmeyi dusunuyorum.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir

Sayfa 869/1030 İlkİlk ... 369769819859867868869870871879919969 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •