Sayfa 148/364 İlkİlk ... 4898138146147148149150158198248 ... SonSon
Arama sonucu : 2908 madde; 1,177 - 1,184 arası.

Konu: BRKO - Birko Birleşik Koyunlulular Mensucat

1.  Alıntı Originally Posted by oblakbulut Yazıyı Oku
    koyunlu köylsünden hırsız çıkmaz ama yarım tavsiyesi degildir bunların sütünde bir karışklık olmuş
    Para herkesi bozabiliyor demek ki.2 bedelli ile doymadılar. Belki 2 parça toprak doyurur gözlerini.

2.  Alıntı Originally Posted by kiliTTasi Yazıyı Oku
    Sayın Oblakbulut

İçeriden Bilgi sızıyor demişsiniz. Aman tıkayın da sızmasın gibi olmuş yazınız. Bırakın Bilgi sızsın ki niyetlerini az çok bilelim.

Yoksa kör sağır olacağız.

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app
    Planı zaten utanmadan(gerçi utanmak şerefli insanlara mahsustur) kendileri KAPTA açıklamış.
    Arsayı yok pahasına krizi de bahane ederek daha da yok pahasına satacaklar. Bu kadar oç luğu olur mu demeyin. Bunlar yapar. Zerrede utanmazlar.
    Sorun kendi yandaşlarına satacakları için ve rant ta çok büyük olduğu için sanırım paylaşımda sorun yaşadı oç ları. Onları çözerlerse KAP a haber gelir.

3. arazi falan satamazlar ...duran varlık farklı bişiy . bu tam ayak oyunu o arazi sadece 3 yönetim kurulunun deyil tüm koyunlunun bilginiz olsun ...ytd

4.  Alıntı Originally Posted by brokır5 Yazıyı Oku
    arazi falan satamazlar ...duran varlık farklı bişiy . bu tam ayak oyunu o arazi sadece 3 yönetim kurulunun deyil tüm koyunlunun bilginiz olsun ...ytd
    Satar satamaz ama şirket batıyor hissenizi öldü fiyatına verin diyor. İmarda geçse böyle de satsa arsa değeri şu anki hisse değerinden daha fazla.

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

5. nasıl satamazlar satış karaı almadılaramı arsa bankalrave yönetim kurulun tapularda ipotegi yokmu blonçolarda 100 milyona kakın borç yokmu sattık borçu kapattık derse kim nediye bilir yatırm tavsiyesi degildir buarada ben satılmamsı vede köylünü hissesinin degerli olmasından yanayım nbana kalsa imarı çıkar blonçona ekle gariban köylü kazan sın

6.  Alıntı Originally Posted by brokır5 Yazıyı Oku
    arazi falan satamazlar ...duran varlık farklı bişiy . bu tam ayak oyunu o arazi sadece 3 yönetim kurulunun deyil tüm koyunlunun bilginiz olsun ...ytd
    Bunlar para için ..tünü bile satarlar

7.  Alıntı Originally Posted by oblakbulut Yazıyı Oku
    nasıl satamazlar satış karaı almadılaramı arsa bankalrave yönetim kurulun tapularda ipotegi yokmu blonçolarda 100 milyona kakın borç yokmu sattık borçu kapattık derse kim nediye bilir yatırm tavsiyesi degildir buarada ben satılmamsı vede köylünü hissesinin degerli olmasından yanayım nbana kalsa imarı çıkar blonçona ekle gariban köylü kazan sın
    Adamlar 2 senedir oç luğunun kitabını yazıyorlar hocam. Gariban köylüyü kim düşünsün. Arsadaki tezgah o kadar büyük ve tatlı ki 41 den aldıkları lotların pul olması bile umurlarında değil.

8. serkan içerdeyim yatırım tavsiyesi deildir bunlara bir ali yemeginde çocularının önünde hırsız oladukalrnı söylemek güzel bir anı lur kim kimle kangi arsyı paşlaşmıs nasıl arsalrı hiç edecekler hangi musabe fabrikanın açıklarını dışarı paylaşmı kim mahkeme açıp bunlaru dolandıclıktan içiri atmayı bekliyor belgelerle yatrım tavsiyei degildir

Sayfa 148/364 İlkİlk ... 4898138146147148149150158198248 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •