Sayfa 305/670 İlkİlk ... 205255295303304305306307315355405 ... SonSon
Arama sonucu : 5360 madde; 2,433 - 2,440 arası.

Konu: SRVGY - Servet GYO A.Ş.

1. Tacirler dikkat

Lenovo P2a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by dels Yazıyı Oku
    Bilmeyenleri dikkatli olmaları konusunda uyarmistik. Zor kagittir tecrübeyle sabit

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Çok dikkatli olmak lazım. İnşallah olmaz da ... Eğer olur da , satış fiyatı konusunda anlaşamadık , başka olası alıcılar ile görüşmelerimiz devam ediyor , şeklinde bir haber gelse 2,50 TL. ye kadar soluksuz iner.

3. Kardeş geçen sene bu kağıtta sende varmiydin. Batık ve hayek zamani

4.  Alıntı Originally Posted by dels Yazıyı Oku
    Kardeş geçen sene bu kağıtta sende varmiydin. Batık ve hayek zamani

Evet vardım. Bu kağıtda çok zarar ettim. Bunun yüzünden birçok hisseyi kaçırdım.Birkaç kez girdim , çıktım. Her seferinde zararla ayrıldım. O zamanlar da satış hikayesi vardı.

5. İnsanlar akillanmaz lidfa 4.10 4.20 arası almadılar yukardan hücum ettiler .Bunda da aynı olması muhtemel .Bide şirketi arayın arkadaslar durumunu sorun iştirak satisinin ben bugün aradım açıklama yapin dedim durumu ile ilgili sizde arayın bence

6.  Alıntı Originally Posted by bünyas08 Yazıyı Oku
    İnsanlar akillanmaz lidfa 4.10 4.20 arası almadılar yukardan hücum ettiler .Bunda da aynı olması muhtemel .Bide şirketi arayın arkadaslar durumunu sorun iştirak satisinin ben bugün aradım açıklama yapin dedim durumu ile ilgili sizde arayın bence

Haklısın kardeş. Küçük yatırımcıları , kumar hisselerine bulaştırıp birazcık kazandırıyorlar sonra da onları hırslandırıp daha yüksek meblağlarla oynamalarını sağlayıp , sonra da , afedersin donlarına kadar soyuyorlar.

7. Lidfa tavan verdik bugun neyi var alım yerini bildikten sonra arkadas

8.  Alıntı Originally Posted by bünyas08 Yazıyı Oku
    İnsanlar akillanmaz lidfa 4.10 4.20 arası almadılar yukardan hücum ettiler .Bunda da aynı olması muhtemel .Bide şirketi arayın arkadaslar durumunu sorun iştirak satisinin ben bugün aradım açıklama yapin dedim durumu ile ilgili sizde arayın bence

Lidfa tavan verdik şükür sıra burda

Sayfa 305/670 İlkİlk ... 205255295303304305306307315355405 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •