Sayfa 881/964 İlkİlk ... 381781831871879880881882883891931 ... SonSon
Arama sonucu : 7712 madde; 7,041 - 7,048 arası.

Konu: KERVN Kervansaray Yatırım Holding A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by sdksmr19 Yazıyı Oku
    Hee şirket iyi adımlar atıyor z.t 25+5 mlyn u 1 tl den borsa dışı sattı büyük başarı. Borsa da 0.33 tl. üç katı değere 1 tl ye satma başarısı müthiş.

Ha bu arada nol du 30 mlyn a borsada satılabilir durum da mı?
    Eğer bunlar söylediği gibi 1 tl den hisse sattıysa ya alan salağın önde gideni yada bu zt denen sözde ev hanımı!!!
    Bizi salak sanıyor.
    Bakın buradan şunu söylemek istiyorum yıkılan yuvalar sönen ocaklar çok zor durumda kalan küçük yatırımcı var.
    Bunların AHI bir yerlerinizden çıkar çıkacaktır.
    Umuyor ve umut ediyorum en mutlu olduğunuz gün, aldığınız bu AHLAR sizden çıksın.
    Elinizden hiç birşey gelmesin çaresizlik içinde kıvranın
    Tüm servetiniz muhteşem yaşantınız paranız zaten olmayan itibarınız yerle bir olsun.
    Banada o günleri görmeyi nasip et Yarabbim.
    Belki bu sistemin adaleti sizden yana ola bilir bizim sığınacak bir tek ALLAH'IN Adeleti var oda inşallah en kısa zamanda tecelli eder.

2. Size aynen katılıyorum. 30 mlyn u satmışsan var mı bir sözleşme bedeli hangi hesabında, hani borcun çoktu alacaklılar almadı mı?
    Bu haber ne amaçla gönderdiler? Herkes herşeyi biliyor ...

3.  Alıntı Originally Posted by Napolyon Yazıyı Oku
    O kadar kesin tarih verdi ki kim bilir kaç kişinin ahını alıyor bilerek veya biimeyerek.Şimdi satayım 6 ocak bir geçsin sonra tekrar alayım diyenler bile olmuştur. Yarın tavan açmazsa şaşırmam valla.
    Neyse bunlar önemli değil burada gerceğe yakın bilgiler paylaşalım, böyle kişilere itimat etmeyelim.
    Şirketi kötüleyerek mal toplamaya çalışan bir yatırımcı bu ve artık pes etti
    Yatırım tavsiyesi değildir. Temel analize dayalı tahminlerimden ibarettir.

4. O görevini tamamladı ve gitti bence.

5. Zamanında cevelowe miydi tam hatırlamıyorum böyle biri vardı onun akıbeti ne oldu acaba 1 liradan alacaksınız hisselerimi derdi. Umarım sabretmiştir Çünkü söyledikleri çağrı olmamasına rağmen gerçekleşecek bence

6. Uzmanlar uyardı: 2019 Türkiye için kriz yılı mı olacak?
    Ekonomik büyümede sert düşüş, yükselen enflasyon ve işsizlik… Türkiye yeni yıla "kriz" atmosferinde giriyor. Uzmanlara göre ekonomideki küçülmenin gidişatını, seçimler sonrasında hükümetin atacağı adımlar belirleyecek.

Yeni yıla girmeye sayılı günler kala Türkiye’de siyasetin gündemini 31 Mart’ta gerçekleştirilecek yerel seçimler belirlerken, halkın gündeminde ise varlığını her geçen gün daha fazla hissettiren ekonomik durgunluk var. Çünkü 2018’in son çeyreğini sıfıra yakın büyüme ile kapatmaya hazırlanan Türkiye ekonomisinde 2019'un "kriz yılı" olacağı beklentisi hakim.

Büyümedeki gerilemenin 2019'da yerini küçülmeye bırakacağını, buna bağlı olarak işsizliğin ve hayat pahalılığının artacağını dile getiren ekonomistlere göre, 31 Mart yerel seçimlerinden sonra hükümetin atacağı adımlar krizin ne kadar süreceğinde belirleyici olacak.

Bir başka deyişle Türkiye toplumunun 2019 yılında yoksullaşacağına kesin gözüyle bakılıyor, ancak bu yoksulluktan nasıl çıkılacağı henüz bilinmiyor

Kaynak : mynet.com

Dolar içinde 10 lira ifadeleri duyuyoruz sağda solda. Çok hareketli bir yıl bizi bekliyor.

7. Borsanın en kötü patronlarından birinin kağıdı olan ve doğru dürüst mal varlığı bile bulunmayan MEMSA
    An itibarıyla 0,33 TL. yi görmüş olup
    7 oteli, onlarca gayrimenkulü olan Kervanı (0,32) geçmiş bulunmaktadır.
    Tüm kervan yatırımcılarını şirket merkezine ve SPK ya bir parça kına göndermeye davet ediyorum.

8. sayılganları bu kadar hor görmeyin memsa ve sahiplerine bin basar

Sayfa 881/964 İlkİlk ... 381781831871879880881882883891931 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •