Sayfa 449/792 İlkİlk ... 349399439447448449450451459499549 ... SonSon
Arama sonucu : 6330 madde; 3,585 - 3,592 arası.

Konu: BUCIM - Bursa Çimento

1.  Alıntı Originally Posted by Emirkaantac Yazıyı Oku
    Ziraat inde ifadesini alalım bakalım

Mi A2 Lite cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ziraat olunca laf ediyorsun da neden Tahtanın esas canını okuyan kurumlardan biri Gedik ona neden 2 kelime laf etmiyorsun?
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

2.  Alıntı Originally Posted by sulzer Yazıyı Oku
    pozitif + olarak bugüne kadar yansımadı ..? cemts 1.30 tl den 7.80 tl gitti %500 ve düne göre %32 geri verdi ..?

şimdi nagatif - olarak mı fiatlıyor çok ilgiç bir yaklaşım olmuş ... bucım 3.54 tl den 6.80 tl gitti %92 ve kazancının %78 geri verdi..?
    tahtada mal bulabilse alacak ve yukarı taşıyacak lakin malı veren yok. eğlencelik malları ordan oraya surdan buraya oynatmakla mal alınmıyor. ehhh bu durumda en guzelide tahtayı cek aşağı yukarı çıkarken lanet olsun diyenlerden kap malı taktiği yapılıyor. ama burda ağalar arasında bir konsensüs olmalıki nedense hiç biri sahip olan değerlerin fiyatlamasını yukardan yapmak istemiyorlar. bu durumda ortaya su gerçek çıkıyor.
    1. ağalar burayı köydeki arsa olarak görüyor
    2. 2000 li yılların basında 1 lerde 7 tl lere taşırken nasıl olsa golu attılar para mis gibi faizde yatıyor aceleye gerek yok.
    3. anlaşamayan iki grup var ikiside ilk hareketi karsıdan bekliyor.
    4. cemtas ödemeleri bitsin hele bir bedelsiz patlatırız alırız senelerin gazını da diyebilirler.
    5. roda yı satarız yine çıkartırız acısını diyebilirler.
    lakin ne derlerse desinler ortadaki hakikat ellerindeki mal enflasyon karsısında komaya girmiş can çekişiyor. ama banka faizi öyle tatlıki ordan çekip kimse gelimde burda hisse alayımı düşünmüyor. zamana oynuyorlar yani
    Yazdıklarım deli saçmasıdır. Hiç bir anlamı yoktur. Yatırım ve bilgi tavsiyesi değildir. Sohbet muhabbet amaçlıdır

3.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Ziraat olunca laf ediyorsun da neden Tahtanın esas canını okuyan kurumlardan biri Gedik ona neden 2 kelime laf etmiyorsun?
    Kusura bakmayın
    Gedik tahtayı çıkartmaya çalışmıyor
    Topluyor
    Ama ona da bir sözümüz olsun
    Sattığını kapariz evvel Allah

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye/İstanbul
    Gönderi
    3,466
     Alıntı Originally Posted by Hasanoğlan Yazıyı Oku
    Eyvallah sayın ortağım.
    4200(10000 bin) lot bu gün Gelen olmadı fiyat kelebir bulundu isterseniz 4290 dan alın diye mal yazıldı..
    Hiç bir şey göründüğü gibi değildir...

5.  Alıntı Originally Posted by ayay0606 Yazıyı Oku
    4'ün alti görülmeli. Bu 3 vardiya ve cimento yetistiremiyoruz bilgisini veren arkadaş ciddi mi? Benim duyumlarim yebi cimento siparislerinin durma noktasinda oldugu seklinde. Bu konuda net bilgisi olan var midir?
    25000 4.20 tl ,500000 lot 4 tl alışları bütün gün tahtada yazılı idi.4tl altı görülecekse neden fırsatı değerlendirmiyorsunuz.

Satmayı düşündüğünüz zaman mesaj yazın ben şahsen almaya hazırım.

Tahtadan neden almadığıma gelince ; tahtada yazılı mallar çoğu i t nin malları.ben bu tahtada ne zaman aktif fiyattan mal alsam hisse aşağı baskılandı. I .t i köpeği azdırmamak için daha fazla mal almıyorum.

Sizin gibi 4 tl nin altını göreceği iddiasındaki lerin malını seve seve alırım.ytd.

Alıntı Originally Posted by Hasanoğlan Yazıyı Oku
    Sizin gibi 4 tl nin altını göreceği iddiasındaki lerin malını seve seve alırım.ytd.

delikanlılık ölmemiştir... bea!
    ben de yarına 500 adet yazayım. 3.99'a....
    isterse patron da verebilir. ☻
    Yazdıklarım, paylaştıklarım yatırım tavsiyesi değildir, herkes kendi kararını verir.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Akinonya Adası Kuzey Şato
    Gönderi
    3,923
    yakın zamanda i.t nı şişli de işyerine girerken gördüm.
    arabasının kapısını açtı şöför resmen taşıdılar ipek iş giriyordu kodaman sokaktaki.
    ey gidi günler eyy.
    bunda tahta yapacak işlev kaldığını zannetmiyorum
    o an tahtayı mahtayı geçtim ulen dedim yaşın kıymetini bilmek lazim
    para olsa ne olur zamanında yemedikten sonra
    kıça pamuk yallah
    İŞ İŞ YAPMAZ. ADAM İŞ YAPAR. ms2026 Akinolu Kentuf.

8.  Alıntı Originally Posted by Emirkaantac Yazıyı Oku
    Kusura bakmayın
    Gedik tahtayı çıkartmaya çalışmıyor
    Topluyor
    Ama ona da bir sözümüz olsun
    Sattığını kapariz evvel Allah

Neyini topluyor.2 tike iş yaparak mı Yatırım finansman ile al gülüm ver gülüm yaparak mı?Çırak çıktılar bu hissede eğer malum kişinin paravan hesapları değilse bu kişiler.Bir ton zarar var.Böyle mal toplama falan olmaz.Bence sizde burada nabız yokluyorsunuz.

Ha merakınızı gidereyim ben İ.T den para kazanabilmek için yıllardır öğrendiğim doğru diye bildiğim herşeyi kenara koyalı çok oldu.İşin kötüsü bu kişi bu sektörde bir çok kişiyi kendi çıkarları uğruna yanlış yönlendirdi.Nasıl olsa kendisi bankalar ile el ele kol kola.Mesela güya GÖLTŞ ta mevcut ortaklığı var.Orada da finansal fecaat var.Buna kendisi sebep olmasa ya da sırf kendi menfaatleri için kendi yaptırmasa dünyayı ayağa kaldıracak gücü var.Hiç sesi çıkıyor mu hayır?Neden çünkü işin kıyısında köşesinde o var.Bir diğer rastlantı bir şekilde bağı olan hiçbir hissede adam gibi bir hisse geri alım programı uygulanmadı.
    Neden çünkü o zaman paravan hesaplar üzerinden nasıl aşağıya yönlü bir operasyon yapabilsin ki.

Kısacası bunları konuşun Sayın Emirkaantac.Süslü kelimeler ile insanların kafasını karıştırmak yerine size tavsiyemdir.

Sayın Kentuf çok yanılıyorsunuz.Bu açıklama göndererek satanlara da el altından yüklü bir ödeme yapılmadı ise o hisseler paravan hesaplara devredilmedi ise ve bu operasyonu da bizzat kendisi yönetmiyorsa bende hiçbirşey bilmiyorum.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Sayfa 449/792 İlkİlk ... 349399439447448449450451459499549 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •