Sayfa 1284/1527 İlkİlk ... 28478411841234127412821283128412851286129413341384 ... SonSon
Arama sonucu : 12209 madde; 10,265 - 10,272 arası.

Konu: Ortaya Karışık

1.  Alıntı Originally Posted by norşinli Yazıyı Oku
    Ne yani demedinizmi geriye bakın görürsünüz suç buraya bakıpta benim gibi alanda
    Kardes akadian gun ici aldi. Gun ici satti. Onuda yazdi. Onu takip edip aliyoduysan sattiginda satsaydin.

2.  Alıntı Originally Posted by norşinli Yazıyı Oku
    Demediysen üzerine niye alınıyorsun
    Çünkü senin gibi böyle çocuksu çıkış yapan yeni arkadaşlar sebebiyle insanlar bilgi paylaşımı yapmak istemiyor kaçıyor. yatırımı kendi aklınla yapmalısın. Bir de sabretmeyi öğrenmelisin

Sent from my iPhone

Alıntı Originally Posted by norşinli Yazıyı Oku
    Ne yani demedinizmi geriye bakın görürsünüz suç buraya bakıpta benim gibi alanda
    Senin ne işin var burada? ? Burası özel bir topic....burasi kozaa topiği değil ...hadi kozaa topiğine...

4.  Alıntı Originally Posted by Markazit Yazıyı Oku
    Kardes akadian gun ici aldi. Gun ici satti. Onuda yazdi. Onu takip edip aliyoduysan sattiginda satsaydin.
    Bana demiyor dostum ama kime diyorsa da demesin çünkü kendi aklıyla almamış. Zaten uçacak diyen de olmadı diye hatırlıyorum.

Sent from my iPhone

4 MART 2019, P.tesi günlük kapanışlar:

6. böylesine dostum deme akadian ..çünkü bana da dostum diye hitap edersen ben kendimi onunla aynı seviyede görür ve canım sıkılır başkan...syglar...

7.  Alıntı Originally Posted by nightbirdss Yazıyı Oku
    böylesine dostum deme akadian ..çünkü bana da dostum diye hitap edersen ben kendimi onunla aynı seviyede görür ve canım sıkılır başkan...syglar...
    Akadian ona dostum demedi dostum Markazite dedi )

Bence hic cevap veemeye bile degmez. Ben de ortalama 6.02 ile aldim 6.12 gordu satmadim simdide 5.99 yarin da 5.80 gorur yapacak bisey yok. Ertesi gun de 5.60 gorur bir daha aliriz.

8.  Alıntı Originally Posted by nightbirdss Yazıyı Oku
    yorumsuz........................................
    not ben sadece öleceğim günü bilmiyorum....anlayan anladı...................
    sevgili kardeşim benim için sıkıntı yok, 1,78 e satış yazdım gitmedi. hiç önemli değil, ben yıllardır borsada zarar etmekten artık her türlü durumlara alışığım. kozanın düşüşüne sevinmedim ama karsanı zatıp koza alsam lot olarak kardayım. ama yazınızda belirttiğiniz gibi arada bir yırtık dondan çıkanlar oluyor. iyi olunca ustadan kötü olunca çıraktan misali. kağıt yükselirken iyi kağıt düşünce sataşmalar....... ben bu tip insanlardan değilim. teknik ve temel bilgilerim sizlerin yanında sıfır, o yüzden yazılan yorumlara bakarak kendi hislerimin de son kararı ile işlemlerimi yapıyorum. temennim benim gibi teknik bilgisi olmayanların da benim yöntemimi izleyip siz değerli insanlara sataşmaması. ben yine sizi sürekli takip edip yorumlarınıza göre kendi kararımı vereceğim. kıymetli yorumlarınızdan bizleri mahrum etmeyiniz....... saygılar

Sayfa 1284/1527 İlkİlk ... 28478411841234127412821283128412851286129413341384 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •