Sayfa 311/774 İlkİlk ... 211261301309310311312313321361411 ... SonSon
Arama sonucu : 6185 madde; 2,481 - 2,488 arası.

Konu: SAFKR-Safkar Ege Soğutmacılık Klima Soğuk Hava Tes İhr İth San ve Tic. A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by ali61 Yazıyı Oku
    galiba benim son durak nisan olacak sonrasında yokum gözünü yine diplere dikti yine yatırım tavsiyesi değildir...
    Allah ömür verirse minimum 2 yıl buradayım düşerse biriktirmeye devam.
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

2. sirket seffafliga da onem vermektedir.....
    saat 14.01 kap haberi

6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu ve 6362 sayılı Sermaye Piyasası Kanunu uyarınca belirlenen esaslara uygun olarak, Şirketimizin 2019 yılı finansal tablolarına ilişkin bağımsız denetiminin HSY Danışmanlık ve Bağımsız Denetim A.Ş. tarafından gerçekleştirilmesi hususu, 14.03.2019 tarihli Olağan Genel Kurul Toplantımızda onaylanmıştır.

Firma ile 2019 yılı için bağımsız denetim sözleşmesi 18.03.2019 tarihinde imzalanmıştır.

Kamuoyunun bilgilerine sunarız.

Alıntı Originally Posted by zafkanka Yazıyı Oku
    Grafik gerçekleşecek gibi 2.90 oncelikli hedef 2.55 kirilirsa çalışır gibi. 2.30 kanal dibi aşağı kirilmadıkça yukarıları deneyecektir

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Benim hatırladığım bu analiz ilk 2018 Ağustos ayında, orta vade olarak 2019 yılının ilk çeyreği için yapılmıştı. Hisse bu analiz öngörüsüne uygun davranış sergiledi. Bu analiz en son analizin( ki forum da yayınlanmadı) bir önceki olması gerek. Grafikte 2.90 olarak görülen yükseliş tesadüfen çizilmiş şekli. Despot SİRİUS daha önce de bu durumu belirtmişti. Yaklaşık 8 aylık sürede 3 defa trade yapıldı. Bildiğim SİRİUS hisse de en iyi trade yapan kişi oldu. En son grafikte hedef 2.51 olarak belirtildi. Bizler 2.45 den vermiştik. ZAFKANKA analizi yanlış yorumlamış.

4. Bir gün ya bir gün baktığımda iyi bir şekilde şaşırayım ya

5. Slm bilanço incelemeyi bilen arkadaşlar bu gelen karın yatırım faaliyetlerinden olduğu gözüküyor yalnız dj cool alımından kaynaklı gibi yani stokların artması falan da bu firmadan dolayı gibi ama gelen 8 milyon kar dj cool neresinden geldi kasasında miydi inceleyebilirmisiniz

Lenovo P1a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. kanal dibini gormeden cikmayacak belli ki. zamana oynuyor.ytd

7. Bağımsız denetim raporunda not 3 ve not 35 buldum dj cool bilgileri bazı yorumlarda bu kar bir seferlik olabilir gibi okudum ama bence devamı gelecek karin çoğu firmadan kaynaklanmış

Lenovo P1a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. kar bilanco firma satin alma temettu gibi seyler hisse fiyatina hareket katmiyor.kuvvetle muhtemel bir zaman dilimi bekleniyor .bize dediler bekleyin .bekliyoruz.ytd

Sayfa 311/774 İlkİlk ... 211261301309310311312313321361411 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •