Sayfa 190/408 İlkİlk ... 90140180188189190191192200240290 ... SonSon
Arama sonucu : 3264 madde; 1,513 - 1,520 arası.

Konu: TOASO - Tofaş Oto Fabrikaları

1.  Alıntı Originally Posted by KALELİ Yazıyı Oku
    Gerçekten tebrik ediyorum bundan sonra ne bekliyorsunuz sayın osman lı
    Sayın Kaleli 19.38 kapanışı ile gerçekten de güzeş bir kapanış yapmış. Geçen hafta Allah'ın yardımıyla iyi analizler yaptık. Borsada yanılmak çok kolaydır. Ama çizgilerle dikkatli hareket etmeye çalışıyoruz.

Diğer sitede "Birinci düşeni aştı ama ikinci bir düşüş çizgisi daha çizilebileceği için ancak 20 liranın üstüne kalıcı olarak yerleştiğinde gerginlik azalabilir" demişim. Tabi rakamları ve bu ifadeyi inceltmek lazım. Grafikleri güncelleyeceğim inşallah.

Tabi piyasa da bankalar ve THY öncülüğünde iyi hareketlendi. Hava güzelleşince betası yüksek hisseler de güzel hareketler yapıyor.
    http://twitter.com/A_N_A_L_i_S_T
    Yatırım kararları SPK'nın kurallarına göre verilmelidir. Bu konuda bir yetkim, bilgim ve deneyimim bulunmadığı için yazdıklarım, yatırım kararları verilirken kullanılmamalıdır.

Sayın yukselc'nin blog paylaşımından alıntılanarak hisse başlıklarında paylaşılmıştır. Kendisinin emeğine sağlık.

(05.04.2019 tarihli güncelleme)

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

3. Beni Halkbank takip et orda nokta atışı yaptım nerdeyse beni öldüreceklerdi

6. Honda'nın Türkiye'de ki fabrikasını kapatacak olması, dünyadaki tüketicilerin elektrikli otomobile yönelmesi ve geçen ay otomotiv ihracatında görülen %8 lik daralma uzun vadeli yatırım için size ne düşündürüyor?

TOAS elektrikli araçları üretiyor mu? Üretmediyse bu yarışta geride kalabilir mi? TOAS türkiye fabrikalarının geleceği nedir? Honda gibi olma şansı var mı?

DMA genel müdürü kaporta şaseyi herkes yapabiliyor ancak batarya ve yazılımı yapmak esas iş diyerek uzunca bir konuşma yapmıştı elektrikli araçlar hakkında.

Beklenti ve öngörüleriniz nedir?
    Yukarıda yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

8.  Alıntı Originally Posted by O_S_M_A_N_L_I Yazıyı Oku
    Sayın Kaleli 19.38 kapanışı ile gerçekten de güzeş bir kapanış yapmış. Geçen hafta Allah'ın yardımıyla iyi analizler yaptık. Borsada yanılmak çok kolaydır. Ama çizgilerle dikkatli hareket etmeye çalışıyoruz.

Diğer sitede "Birinci düşeni aştı ama ikinci bir düşüş çizgisi daha çizilebileceği için ancak 20 liranın üstüne kalıcı olarak yerleştiğinde gerginlik azalabilir" demişim. Tabi rakamları ve bu ifadeyi inceltmek lazım. Grafikleri güncelleyeceğim inşallah.

Tabi piyasa da bankalar ve THY öncülüğünde iyi hareketlendi. Hava güzelleşince betası yüksek hisseler de güzel hareketler yapıyor.
     Alıntı Originally Posted by KALELİ Yazıyı Oku
    Beni Halkbank takip et orda nokta atışı yaptım nerdeyse beni öldüreceklerdi
    Sayın Kaleli Halkbankasına pek bakmıyorum ama sizi tebrik ederim. Konuyu bilmiyorum ama HB'nin durumu malum. İnsanlar çok kayıpta olunca haliyle gerginlik olabiliyor. Bu arada HB için de bir teknik çalışma yapma planım var.

Sayın arkadaşlar kısa bir güncelleme yapmak istiyorum.
    50 günlük hareketli ortalama=19.23 TL ve 100 günlük HO= 18.37 TL. Kapanış 19 lira olduğu için bu bölgeye dikkat etmek gerekebilir. Şayet 50 günlük HO kırılırsa yukarda 200 günlük hareketli ortalama 19.95 TL çok önemli bir seviyedir. MACD göstergesi günlükte yukarı kesmişti ancak 0'ın üstüne atmalı. Ayrıca flama formasyonunu andıran bir çalışma da var gibi. Önceki grafik ve yorumlarla birlikte değerlendirirseniz daha faydalı olabilir:

http://www.borsanalist.com/teknikanaliz/toaso
    http://twitter.com/A_N_A_L_i_S_T
    Yatırım kararları SPK'nın kurallarına göre verilmelidir. Bu konuda bir yetkim, bilgim ve deneyimim bulunmadığı için yazdıklarım, yatırım kararları verilirken kullanılmamalıdır.

Sayfa 190/408 İlkİlk ... 90140180188189190191192200240290 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •