Sayfa 194/499 İlkİlk ... 94144184192193194195196204244294 ... SonSon
Arama sonucu : 3987 madde; 1,545 - 1,552 arası.

Konu: MZHLD Mazhar Zorlu Holding

1. Teşekkürler, Sn.Knsvsn mesaj alındı.

Jklşşiş

SM-C7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

Kgofogoh

4. bıraz once alan satan kurumların mıktarı yokmuydu.kaldırdınız mı lısteyı

5. hısseyı tutmak için bu yapılan oyunlara bak ya.işlem hacmı artmışmışmışmış....ordan al ora koy.ıkı kurum arasında değiş tokuş.
    şu hısseye bır talep gelse bunların hıc bırı olmazda...yapın yapın...dunyanın en pahalı şeyi ah almaktır,öde öde bıtıremezsin...kulagınıza küpe olsun

İnşallah bugün son oyunları olur,setçilerin

7.  Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    İnşallah bugün son oyunları olur,setçilerin

son 3 gundur barız bellı ettıler.elmi yaman bey mı yaman gorecegız.inşallah bugunlerde ıhtıyacı olupta satan yoktur.
    fıtıl fıtıl burunlarından gelsın.işte gozaltı pazarının en kotu tarafı.istedıklerı fıyattan eşleştırıyorlar .yoksa bukadar işlem bu kagıtta senede olmuyordu.şimdimı olacak.hadı dıyelım oldu.almak ısteyen alttan mı alır?guldurmeyın benı.ben bu kagıtı almak ıstersem ya tavan yada yukardan emır verırım.sagolsun arkadaşlar hepsını aşağı basıyorlar.yenı hıssedarlarıda korkutuyor.Hanı
    korkutuyor dıyorumda bızler artık ya herro ya merro havasındayız.yenı gırecek olan na yapsınn..Hangı olumsuz haberın ne zaman patlayacagı bellı degıl.oyle oluncada....

bır gun herkes yasayacak..ya aldıgı duaları yada aldıgı ahları...

Gjkkll

Sayfa 194/499 İlkİlk ... 94144184192193194195196204244294 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •