Sayfa 723/981 İlkİlk ... 223623673713721722723724725733773823 ... SonSon
Arama sonucu : 7848 madde; 5,777 - 5,784 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz - II

1. herkese merhaba .hepinize bol kazançlar diliyorum.muhterem büyüklerim .konu dışı, müsadenizle sormam gereken bir soru var.ben nacizane banka fonlarına yatırım yapmak istiyorum.tüm siteye baktım, bu konuyla ilgili güncel,süregelen bir başlık bulamadım.mutlaka vardır da ben göremiyorum. yardımcı olabilirmisiniz.teşekkürler

2.  Alıntı Originally Posted by kitapci34 Yazıyı Oku
    Kavramların içeriğini bilerek mi konuşuyoruz emin değilim, Allah(cc) a peygambere iman eden müslümandır, müslümansa peygamberin ümmetidir zaten. ÜMMET kelimesine kavramına öcü gibi bir müslüman nasıl bakar? gayri müslüm olana sözüm yok.
    Burada konu ümmetçilik yapanlar.

Kişilerin inancını cıkar için kullananlar.

Hani biri vardı, aracının plakasını caput beziyle tutturan, sonra dünyanın en zengin adamı oldu.

Çoluk çocuk gemicikler edindiler.

Bir sor bakalım yüreğin yetiyorsa. nerden bulmuşlar.

Kul hakkı diye bir şey duymuşlar mı ?

3. Merkez Bankası Başkanı Uysal: Rezervlerimizi güçlendirmek için mevcut araçlarımızda revizyona gidebiliriz

ne demek istemiş? doların ipini bırakırım swapı kaldırırım mı demiş. anlayan az beri gelsin.😄

4. Merkezin botlar sabahtan beri 200 Pips basabildi. Bankalar kapalı, piyasa zaten kapalı gene kamular at kosturuyor

5.  Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Merkez Bankası Başkanı Uysal: Rezervlerimizi güçlendirmek için mevcut araçlarımızda revizyona gidebiliriz

ne demek istemiş? doların ipini bırakırım swapı kaldırırım mı demiş. anlayan az beri gelsin.��
    Onun dediğini boşver, ağasına bak ne diyor.

6.  Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    Sn abartin...

Yazınız şöyle bitmekte:

"Dolayisiyla bu kosullari hesaba kattigimizda doviz kurlarinda cok yuksek bir beklentiye girmek bana cok makul gelmiyor."

Tamam diyorum yarın dolarları satmak faize geçmek lazım. Hem de faizler inmeden en kısa zamanda ve de en uzun vadeyle...

Ama sonra birden değişmekte analiz ve öneriniz:

"Fakat burasi Turkiye...Gelecegi en sinsi dusmanlari tarafindan bile ongorulemez bir ulkedir.....Bizi bin bir beladan kurtaran hep bu ongorulemez belirsizliktir...."

Şimdi ben ne yapayım sn abartin...

Bir kez daha siz söyleyin?

Ne yapayım...

Hocam gelecegi ongorulemez ulkemizde yapacak fazla bir sey yok...Sizde, bizde 82 milyon insan gibi kaderimize razi olacagiz....)

Ben doviz icin al yada sat anlaminda bir tavsiyede bulunmadim zaten.... sadece kendimce bazi ekonomik ve siyasi gerekceler one surerek dovizde cogunlugun bekledigi yeni rekor seviyelerin beklenen vadede gerceklesebilecegine guclu bir ihtimal vermedigimi savunmaya calistim...

Ayrica cok uc iyimser ve kotumser yorumlarada gereginden fazla ittibar etmemek gerekir dedim.

7.  Alıntı Originally Posted by banucann-2 Yazıyı Oku
    herkese merhaba .hepinize bol kazançlar diliyorum.muhterem büyüklerim .konu dışı, müsadenizle sormam gereken bir soru var.ben nacizane banka fonlarına yatırım yapmak istiyorum.tüm siteye baktım, bu konuyla ilgili güncel,süregelen bir başlık bulamadım.mutlaka vardır da ben göremiyorum. yardımcı olabilirmisiniz.teşekkürler
    https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=34519

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı Originally Posted by kitapci34 Yazıyı Oku
    Kavramların içeriğini bilerek mi konuşuyoruz emin değilim, Allah(cc) a peygambere iman eden müslümandır, müslümansa peygamberin ümmetidir zaten. ÜMMET kelimesine kavramına öcü gibi bir müslüman nasıl bakar? gayri müslüm olana sözüm yok.
    Sen doğrusunu biliyorsun ama onlarda doğrusunu biliyor peki kim doğrusunu uyguluyor soru bu olmalı.Bir filmden bir sözle bitireyim. Belki işine yarar.

'Bir yolu bilmekle o yolda ilerlemek farklı şeydir.'

Lenovo P2a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 723/981 İlkİlk ... 223623673713721722723724725733773823 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •