Olumsuz konusan bi tayfa sosyal medyada gormedim herkez 500 600 den verecem edalarinda yada 200 usd diyenler grubunda ben hic bi grup yada tayfada degilim belki sen bu saydiklarim tekerlemeleri soyleyen gruplardan birisi olabilirsin ne olcak camur at izi kalsin 2010 senesinde konya icin bole dediler 150 350 arasi 9 sene surundu hala surunuyor kenti 400 tl de gazlayanlar kayboldu gitti daha sonra kent 40 tl lere kadar dustu 10 kat simdi yine insanlar turedi bedelsiZler 600 ler 250 usd ler ben yukari tavan yada taban deyip hedef vermiyorum benim hedefim gazlayanlara
 Alıntı Originally Posted by Viop& Yazıyı Oku
Şu anda sosyal medyada ve ekonomik forumların çoğunda elinize verdiler,2 sene beklersiniz algısı yartamaya çalışan bir grup var,sanırım sende o tayfadansın,bu hisse düşmeyecek demek değil,1/5-1/10 giden bir senet gibi atıp tutmayın,bu senet %100 bile yapmadı henüz,bugün 3'e 5'e katlayan senetler 15 temmuz sonrası yerlerde sürünürken bile tık demedi,uçacak kaçacak diyenler kadar tehlikeli bir yazı;benim için bu tür yazıların artması iyidir,borsada genelde yılgınlık başlaması ters indikatör görevi görür,hayde sağlıkcakla...
GM 8 d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.