Arama sonucu : 2145 madde; 1 - 8 arası.

Konu: TRKCM - Trakya Cam

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. sn toibek açıklamalarnız güzel hak veriyorum size .....hisse bedava ama önemli olan piyasayı yapan iş yatırım....aklıma şu geliyor .. 6 38 geri alıma tabii sodayı bu fiyatın altına sarkıttılarsa..... acaba.... şişeyi 5 35 trakyayı 3 36 civarına neden çekmesinler...endeks şuan nispeten yatay seyrediyor.... peki endeks kendini biraz aşağı salsa ne olacak ... bir an önce değerleme raporu gelsede bazı şeyler yerine otursa..... yoksa durum karışık .. değerleme raporu gelene kadarda hisseler baskıya tabi olacak diye düşünüyorum...

Alıntı Originally Posted by bedo Yazıyı Oku
    sn toibek açıklamalarnız güzel hak veriyorum size .....hisse bedava ama önemli olan piyasayı yapan iş yatırım....aklıma şu geliyor .. 6 38 geri alıma tabii sodayı bu fiyatın altına sarkıttılarsa..... acaba.... şişeyi 5 35 trakyayı 3 36 civarına neden çekmesinler...endeks şuan nispeten yatay seyrediyor.... peki endeks kendini biraz aşağı salsa ne olacak ... bir an önce değerleme raporu gelsede bazı şeyler yerine otursa..... yoksa durum karışık .. değerleme raporu gelene kadarda hisseler baskıya tabi olacak diye düşünüyorum...
    Birleşmenin kesin olacağını varsayarsak dünyada veya bizde olabilecek negatif bir durumda koruma altındayız bunun rahatlığıda var, değerleme konusunda haklısınız ne kadar çabuk gelirse bizim için iyi olur.

3.  Alıntı Originally Posted by bedo Yazıyı Oku
    sn toibek açıklamalarnız güzel hak veriyorum size .....hisse bedava ama önemli olan piyasayı yapan iş yatırım....aklıma şu geliyor .. 6 38 geri alıma tabii sodayı bu fiyatın altına sarkıttılarsa..... acaba.... şişeyi 5 35 trakyayı 3 36 civarına neden çekmesinler...endeks şuan nispeten yatay seyrediyor.... peki endeks kendini biraz aşağı salsa ne olacak ... bir an önce değerleme raporu gelsede bazı şeyler yerine otursa..... yoksa durum karışık .. değerleme raporu gelene kadarda hisseler baskıya tabi olacak diye düşünüyorum...
    En olumsuzdan bakanın,olumsuz bakma hakkıda,şansında niyetide olabilir insanların,mevcut sahip olduğu hisse ucuzdur misal trakya gibi ,ama daha da kötü yaparlar dahada düşürürleri düşünmek hakkıdır ha sağlıklı düşüncemidir bence değil sağlıksız düşüncedir neden şirket sağlıksız değilki,sağlıklı şirkete sahipssen sağlıklı düşünmek zorundayım bunun için bu şirketi seçtim ben,

Trakyada 3 lere,şişede 4 lere,sodada 5 lere çekilir elbette neden olmasın ama,sağlıksız yapıda olsalar anlarım,pahalı olsalar anlarımda,sağlıklı be ucuz şirketleri neden dahada öldürsünler,

Zaten şirketlerin halka açıklığı çok olmadığı gibi,açık kısımdada işbank ve şirketlerinin ciddi payı zaten var,borsadada güç onlarda zaten,

Emsal işlerde bu vb.satın alma,birleşme,devralma devreteme lerde,deeğerleme raporu çıkan çok örnek oldu,en somut ve en yakın oyaklar malum,

Orda ayrılma hakkı çıktımı çıktı ,aynı olumsuzluğuda onlar yapabilirmiydi kesinlikle ama yapmadılar,değişim oranları neden ayrılma hakkından %50 fazla geldi,hemde temel rasyoları ortada iken,

Neden hisseleri misal boluc 3 lere ,adana 7 lere mardin 3 lere indirmediler,isteseler indirirlerdi ama yapılmadı,

İndirdim,ben düşük istiyorum demekle olmuyor demekki,

Doğan gazetecilik satışını hatırlayın,borsa değeri kaçtl idi kaç tl den satıldı ve sonrasındaki artışı grafiklerde mevcut,

iPad cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •