Arama sonucu : 4852 madde; 1 - 8 arası.

Konu: PETUN - Pınar Et ve Un

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
    Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul-amasya
    Gönderi
    3,005
    muadillerine göre hala ucuz oldugu için talep çok, düne kadar batık denilen dardanlein piyasa değeri bile neredeyse 450 milyon , kerevitas 2,5 milyar tl.. petun nerede olmalı
    Mal sahibi Mülk sahibi..hani bunun ilk sahibi .. mal da yalan mülk te yalan..var birazda sen oyalan..

Alıntı Originally Posted by ümit05 Yazıyı Oku
    muadillerine göre hala ucuz oldugu için talep çok, düne kadar batık denilen dardanlein piyasa değeri bile neredeyse 450 milyon , kerevitas 2,5 milyar tl.. petun nerede olmalı
    Herkese merhabalar ,

Çok doğru tespitler ve kesinlikle katılıyorum . Diğer gıda firmalarına bakınca petun un da piyasa değeri 1,5 ile 2 milyar tl civarında olmalı bencede .dolayısıyla hisse için 40-50 normal fiyatlar olarak kabul edilebilir bana göre , ama piyasa ne kıymet verir bilemiyorum...

Diğer taraftan bu sert yükseliş korkunç geliyor bana , değil mi?
    dursa dinlense sakin sakin 40 a 50 ye gitse sorun yok ...

Dolayısıyla ara ara realizasyon yapmak, parça parça satmak iyi geliyor bana ancak sn. olimpik forumun banvit hikayeside kulağımda küpe , dolayısıyla cesaret gösterip birazda tutmak lazım belkide..

Herkese bol kazançlar..
    Ben bana kandım bir şey kazanamadım, siz SİZ olun sakın bana kanmayın.

Alıntı Originally Posted by Hisseci44 Yazıyı Oku
    Herkese merhabalar ,

Çok doğru tespitler ve kesinlikle katılıyorum . Diğer gıda firmalarına bakınca petun un da piyasa değeri 1,5 ile 2 milyar tl civarında olmalı bencede .dolayısıyla hisse için 40-50 normal fiyatlar olarak kabul edilebilir bana göre , ama piyasa ne kıymet verir bilemiyorum...

Diğer taraftan bu sert yükseliş korkunç geliyor bana , değil mi?
    dursa dinlense sakin sakin 40 a 50 ye gitse sorun yok ...

Dolayısıyla ara ara realizasyon yapmak, parça parça satmak iyi geliyor bana ancak sn. olimpik forumun banvit hikayeside kulağımda küpe , dolayısıyla cesaret gösterip birazda tutmak lazım belkide..

Herkese bol kazançlar..
    Kefaleti çözülünce,rokete bağlandı,,,,yıllarca hapiste kalıp zincirlenmiş birini,affederseniz ne olur,,,adam uçar
    Hızlı gitmesinin haklı nedenleri var yani.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •