Arama sonucu : 73 madde; 1 - 8 arası.

Konu: Eklem Kireçlenmesi ve Ağrı

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
    Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Manisa-İzmir
    Gönderi
    410
    Blog Entries
    1
     Alıntı Originally Posted by ukc Yazıyı Oku
    Selam herkese iyiki açmışın sayfayı sayın SERCAYOLKAN ;bende 15 yıldır ankilozan spodilit hastasıyım önceleri hiç mücadele etmiyordum son yıllarda eğik duruşumu egzersizlerle biraz olsun kontrol altına aldım hatta 10 yıl süren kalça ağrımı bir kaç yıldır hiç çekmiyorum
    Teşekkürler sayın ukc, merhaba!

Evet romatizma tüm bedenimizi etkiliyor. Vücut yaşlandıkça arızalar bizim gibilerde daha çok oluyor. Egzersiz gerçekten iyi geliyor. Dr.Hendel kitabında egzersizin neden ve nasıl iyi geldiğini net bir şekilde açıklıyor. Egzersiz olazsa olmaz.

Yüksek tansiyon için ilaç kullanıyor musunuz?

Kullanmıyorsanız yazacaklarım var.
    Yazdıklarımı lütfen yatırım tavsiyesi olarak almayınız. Pala'dan yediğim kazıkların haddi hesabı yok. Körle yatan şaşı kalkarmış.

Tansiyon ilaçı kullanmıyorum yaş 39 bu ilaç gubundan korkuyorum biyolojik ilaç hiç kullanmadım emrel humira gibi ondanda tırstım yazacaktı romotolog 17 11 ,16 10 geziyor tansiyonum . Kitabı alacağım kullandığım ilaç değişim yaparak volteren 75 günde 1 taplet endol 2 tablet. Bilmiyorum sizde crp nasıl çıkıyor bende yüksek üşüme çabuk yorulma güçzüzlük buna bağlıyorum bakalım umarım faydalı bir şeyler üretiriz. Ağrısız günler diliyorum,

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Manisa-İzmir
    Gönderi
    410
    Blog Entries
    1
     Alıntı Originally Posted by ukc Yazıyı Oku
    Tansiyon ilaçı kullanmıyorum yaş 39 bu ilaç gubundan korkuyorum biyolojik ilaç hiç kullanmadım emrel humira gibi ondanda tırstım yazacaktı romotolog 17 11 ,16 10 geziyor tansiyonum . Kitabı alacağım kullandığım ilaç değişim yaparak volteren 75 günde 1 taplet endol 2 tablet. Bilmiyorum sizde crp nasıl çıkıyor bende yüksek üşüme çabuk yorulma güçzüzlük buna bağlıyorum bakalım umarım faydalı bir şeyler üretiriz. Ağrısız günler diliyorum,
    Sayın ukc korkmanızı anlayabiliyorum. Ancak tansiyonun zararındansa ilacın zararı yeğdir.

Yaşınız genç. Ben de 43 yaşındayım. Yaşadıklarınızı uzun zamandan beri ben de yaşıyorum.

Şimdi size bir sorum var: Tansiyon sorununuz egzersiz yapmaya başladıktan sonra başladı değil mi?

Yani egzersizleriniz ile bel ağrılarınızdan, tutukluğunuzdan epey kurtuldunuz ancak egzersize başladıktan bir süre sonra tansiyon başladı doğru mu?

Soruma cevabınızı bekliyorum.

Saygılar...

DİKKAT!
    Lütfen, burada sizlerle paylaşacak olduğum bilgilerin(Sadece benim değil burada yazacak olan tüm arkadaşların.) doktor ya da eczacıya danışmanın yerine geçemeyeceğini unutmayın. Yapılan paylaşımlardan yola çıkarak herhangi bir karar vermeden veya harekete geçmeden önce mutlaka doktorunuza danışın.
    Yazdıklarımı lütfen yatırım tavsiyesi olarak almayınız. Pala'dan yediğim kazıkların haddi hesabı yok. Körle yatan şaşı kalkarmış.

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •