Sayfa 439/800 İlkİlk ... 339389429437438439440441449489539 ... SonSon
Arama sonucu : 6396 madde; 3,505 - 3,512 arası.

Konu: ACSEL - Acıselsan Acıpayam Selüloz Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. Arkadaşlar daha öncede önemli uyarıdır diye belirtmiştim ,aşırı uçacak kaçacak yazıları ve kar rakamlarını özellikle telaffuz etmeyin diye ,sağ olun kimse öyle bir uçacak kaçacak yazısıda rakamıda yazmadı
    ancak şimdi görüyorum sanki öyle yazılmışta hissede zarar açıklamışta her şey mahv olmuş gibi yazma gayreti içerisinde olanlar var, ŞİMDİ SÖYLEYECEKLERİMİ OKURSANIZ SEVİNİRİM

arkadaşlar borsa forumlarında kimisi kendi egosunu tatmin etmek için kimisi birilerine gıcık olduğu için kimisi hisseyi elinden kaçırdığı için ,kimisi eline kağıdı yermek için fırsat geçtiğini sanıp kağıdı daha düşükten almak için yazar ,bunlara pek kulak asmayın bunlar normaldir olabilecek şeylerdir ancak seviyesizleşmek hoş değildir allahın günü tek bu günden ibaret değildir yarınıda düşünmek lazım buna dikkat edilirse buranın seviyesi korunur ,yolculuğumuzda tadıyla tuzuyla devam eder ,kırıcılığın kazandığını kim görmüş ,özetle kırıcı olmayın derim

2. Allah rahmet etsin geçenlerde kaybettik duayen borsacı KÖR SADIK ı

tam bir küçük yatırımcı dostuydu ,kağıdı almadan önce şirkete gider şirketi inceler inanırsa kağıdını alır üstüne çöker bir daha yerinden kimse kımıldatamazdı ,çok paralar kazandı bu yüzden ,mert cömertti bir çok okullar yaptırdı ve hayır işleri yapardı ayrıca ,şirket sahipleri ondan çekinirdi hisselerine bulaşmasını istemezlerdi ,genel kurullarda patronla dişe diş mücadele ederdi ve onları yıldırdığını bir kaç kez gördüm kar edip temettüyü yeterli ölçüde dağıtmayan şirkete çatır ,çatır çatardı sen büyüyorsun bana üç kuruş veriyorsun diye onları zorlardı o yüzden patronlar sevmezdi ancak örnek bir borsacı ahlakına sahipti, sattığı hissenin altına alış yazardıki kağıt çökmesin alanda kazansın diye ,en önemlisi kimseye ukalalık etmezdi alçak gönüllüydü ,belkide o yüzden iyi niyetlerinin karşılığı onun hiç bir hissede kaybettiğini görmedim ,beni çok etkilemiştir rahmetli ,iyi niyetli olduğum için Allah bana kazandırıyor diyordu ne bileyim öylesine aklıma geldi çay ısmarlamayı çok severdi ,tekrar Allah'tan rahmet diliyorum nur içinde yatsın, nedense aklıma geldi ,başınızı ağrıttığım için kusura bakmayın.

3. ikinci çeyrek bilançonun daha iyi gelmesi muhtemel ayrıca kasada 18 milyon var bedelsiz sermaye artırımı yapabilir bu arada 55 milyonluk satışta bir arsaya da sahibiz daha ne olsun...

4. İş yatırım sayfasında bir güncellese daha düzgün görünecek durum. Ama kısaca satışlar artmış, brüt kar artmış, esas faliyet karı artmış, favök artmış, net kar artmış ve borç yok. Bu senede kapasite artışı yatırımı var. Sonuç olarak biz ne dersek diyelim arz talep belirler fiyatı. Fabrika çalışsın bana yeter. Uçmayan hava yolları ve ilgili şirketler borsa da uçtuğu bir dönemdeyiz. Patron ne derse olur bu tahtada o yüzden ben şahsım adıma uzun vade sessizce beklemeye devam edeceğim. Şu temettüyü verse de lotlarımızı arttırsak 😀 Kesinlikle YTD

5. Bu arsa işi nedir arkadaşlar?daha öncede kuşlu sitede görmüştüm?bu arsa nerede ve sarışamı koyuldu?böyle birşey varsa durumlar değişir?

6. Sayın Anatolien ve Horasanlı teşekkürler değerli yorumlarınız için. Anladığım kadarıyla daha uzun bir süre bu sayfada olacağız. Ankaralı arkadaşa da çok teşekkürler açık ve net ifadesi için 😀👏👏👏👏

7.  Alıntı Originally Posted by kimyacıbülent Yazıyı Oku
    Bu arsa işi nedir arkadaşlar?daha öncede kuşlu sitede görmüştüm?bu arsa nerede ve sarışamı koyuldu?böyle birşey varsa durumlar değişir?
    şirketle ilgili kap bildirimlerine bakmıyormusunuz 110 dönüm sanayi imarlı arsamız halen satışta bedeli 55 milyon tl. sahibinden.com a gir Acıpayam yaz görürsün

8. Eyvallah kardeşim.bakacağım.arsa acıpayamda değil başka bir yerde olsaydı keşke😜

Sayfa 439/800 İlkİlk ... 339389429437438439440441449489539 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •