Sayfa 212/579 İlkİlk ... 112162202210211212213214222262312 ... SonSon
Arama sonucu : 4630 madde; 1,689 - 1,696 arası.

Konu: HALK Cafe - III

1. Bu arada dolar için son 4,5 lira kaldı. Bir dayanak atın da şu 6830 lirayı geçelim.

Alıntı Originally Posted by çorbacıyım Yazıyı Oku
    demir,çelik,ereğli, metal zam falan derken aklıma geldi gidiym BRSAN a bi araba alıym bugün
    KIZILDAG hurdacidir. Sac tel falan alir. Onu takip et bence, piyasayi iyi bilir. Antalya'ya gizli gizli yarim kamyon hurda soktu karantina zamani.

Ingilizce ama cok iyi:

5.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    KIZILDAG hurdacidir. Sac tel falan alir. Onu takip et bence, piyasayi iyi bilir. Antalya'ya gizli gizli yarim kamyon hurda soktu karantina zamani.
    Yok abi, ihtisasım şöyle. Hatta bu ihtisas alanında yaşayan insan hazinesi olarak görülüyorum, emekli olana kadar. Galveniz Dkp Yassı mamul boru profil. Asıl işim boru profil üretmek, afrika azeri özbek türkmen ve seracılara. Hurda ise bu işlerin çıkış noktası yani izlenmesi gereken fiyat oradan başlıyor, sonra kömür ve cevher. Borusan kaliteli bir firma ama sahipleri oyuncu olduğu için takip edilecek senet değil.

6.  Alıntı Originally Posted by KIZILDAG Yazıyı Oku
    Yok abi, ihtisasım şöyle. Hatta bu ihtisas alanında yaşayan insan hazinesi olarak görülüyorum, emekli olana kadar. Galveniz Dkp Yassı mamul boru profil. Asıl işim boru profil üretmek, afrika azeri özbek türkmen ve seracılara. Hurda ise bu işlerin çıkış noktası yani izlenmesi gereken fiyat oradan başlıyor, sonra kömür ve cevher. Borusan kaliteli bir firma ama sahipleri oyuncu olduğu için takip edilecek senet değil.

takip etmicem zaten arabanın bakım ücretini alıp çıkacam, malum servis ücreti pahalı o hınzırda bakımı beleşe getireceeeemmm
    I cash

7.  Alıntı Originally Posted by KIZILDAG Yazıyı Oku
    8,15 yansın al, anında 8,08 yapıyor, tam bir manyak. koca tahta 10-15 bin lotu izliyor. hiç bu kadar sancılı görmedim ereğliyi.
    Aselsan+Doco takılıyorum abi.
    Aselsan haziran 1 yada 2 bilanço gelir.takas ve bilanço için tutuyorum.
    Doco yüksek fiyattan mal devri yapıldı,halka arz bir nevi.karşılayanlar da kazanmalı kısa-orta vadede.
    Ereğli ise attığım grafiğinden yanında 8.26 üstü radara tam girer.
    Trendlere bu kadar yapışık fiyattan yukarı kırsa da beklemek lazım.fake kırışlar yapabiliyorlar.

Islem yapacaginiz sirada derinlik isterseni atarim hangi hisse ise.

Sayfa 212/579 İlkİlk ... 112162202210211212213214222262312 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •