Sayfa 359/1043 İlkİlk ... 259309349357358359360361369409459859 ... SonSon
Arama sonucu : 8343 madde; 2,865 - 2,872 arası.

Konu: haftalık hisse paylaşım

1.  Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku

8.30 Aylık pivot değeri oraya kadar iğneleme yapsada normaldir.
    Teşekkürler hocam

2. Çelik hocam iyi akşamlar. SKBNK 1.63 Desteğini kırdı. Ve 1.61 kapattı. Son durumla ilgili yorum alabilirmiyiz.Tşk.

3.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    güzel bir kırılım oldu lakin pulback yapması lazım teyit amaçlı
    Sasa için teşekkür ederim hocam. Desteği neresidir tekrar eski trende inermi? Bide tcell için ne düşünüyorsunuz? Tekniği nasıl? Yabancı satışları nasıl etkiler?

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Hocam günaydın burva hakkında görüş paylaşırmısınız 25de oldugu zaman almamıştım 52 gördü kaplardan sonra girilir mi bu seviyede destek direnç nedir

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by Bumşangalalala Yazıyı Oku
    Hocam günaydın burva hakkında görüş paylaşırmısınız 25de oldugu zaman almamıştım 52 gördü kaplardan sonra girilir mi bu seviyede destek direnç nedir

buralardan girmek iyi değil belki burce gibi 300 tl olabilir belki olmaz ben burcede daha önce 28 den aldım 36 dan cıktım 299 tl ye kadar cıktı ne desem boş yorumsuz taraftayım

6. Sn. Çelik çomak, link'ten kar alıp çıktım, sonra tekrar aldım, şu an zarar. Sizce bugünki değerden daha yukarı gider mi, artık kaçmak mı gerekir
     Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    buralardan girmek iyi değil belki burce gibi 300 tl olabilir belki olmaz ben burcede daha önce 28 den aldım 36 dan cıktım 299 tl ye kadar cıktı ne desem boş yorumsuz taraftayım
    SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    Teşekkürler hocam

8. Çelik Hocam , pazartesi salı kapanışta Erbos aldım. Dün de kapanışta yüklü aldım baya.. Allah razı olsun sizden..
    Bereket versin..
    Allah herkese bol kazançlar nasip etsin...

Sayfa 359/1043 İlkİlk ... 259309349357358359360361369409459859 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •