Sayfa 362/1043 İlkİlk ... 262312352360361362363364372412462862 ... SonSon
Arama sonucu : 8343 madde; 2,889 - 2,896 arası.

Konu: haftalık hisse paylaşım

1. Hayırlı cumalar cümleten boll kazançlar

2.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    haftalık 8.22 ciddi destek kırılıcağını sanmıyorum ben eregl de orta ve uzuncuyum fiyatlar takılmıyorum sabır testi yerleri buralar esma hanım ytd diğer sorunuzda ateks drençte yukarıda 15.25 marj var piysa destek atarsa mrj artar knfrt da hemen hemen aynı bol kazançlar ytd
    Cevabınız için teşekkürler hocam

3. Çok teşekkür ederim hocam.
     Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    sabırla beklemek gerektirir der teknik sasa güzel olacak tcell günlükte al posizyonunda 15.70 üzeri kapanışlarda yön her zaman yukarı YTD
    Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Teşekkür ederim, selamlar[QUOTE=celik comak;4619397]
     Alıntı Originally Posted by gia Yazıyı Oku
    Sn. Çelik çomak, link'ten kar alıp çıktım, sonra tekrar aldım, şu an zarar. Sizce bugünki değerden daha yukarı gider mi, artık kaçmak mı gerekir

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.[/QUOT
    tekrar kar alabilisin haftalık grafikte ve genel anlamda bu sektörde orta ve uzun vade ciddi marjlar var sadece sabırla beklemek lazım ytd
    SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Çok teşekkürler hocam

6. Sayın celik kardeş rheag yı erken sattık görüyorsun 1.97 2.01 deyken almıştım yüklüce 2.60 dan satıp alttan almayi beceremedik malum 3 e geldi hisse aslında hedefim 3.5 4 civariydı lakin bir ödeme için hisseyi satmak zorunda kaldık şimdi ardından el sallıyoruz😊

7. Hayırlı akşamlar. Ereglimiz düşüşü sonlandırdı gibi. Ateks erken sattım. Tavanladi. Kısmet değilmiş. Umarim Knfrt güzel bir bilanço gelirde bir atraksiyon yapar inşaAllah. Hocam grafikleri hoşuma giden DGATE ,BAGFS ve TMSN için sizin yorumunuzu merak ediyorum. Belki bazı kardeşlerimiz faydalanır diye. Herkese iyi tatiller.

8. Sn Çelik Çomak hocam hektaş ile ilgili yorumunuzu alabilirmiyim
    Teşekkür ederim iyi geceler...

Sayfa 362/1043 İlkİlk ... 262312352360361362363364372412462862 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •