Arama sonucu : 983 madde; 1 - 8 arası.

Konu: AYES - Ayes Çelik Hasır ve Çit

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. Bu hisse her sene mayıs ayında 5 kuruş temettü verir. Son yıllara bakın göreceksiniz. Fakat bu sene pandemi nedeniyle genel kurul yapılamadığı için temettü kararı kesinleştirilememişti. Fakat yıl içerisinde başka bir tarihte kesinleştirileceği ve dağıtım yapılacağı duyurulmuştu. Bunla da ilgili yakın zamanda bir forum paylaşımım oldu. Yönetim kurulu harikalar yaratmaya devam ediyor. 13 eylülde dağıtım tarihi açıklanacak. Avantajı şu 5 kuruştan kesinti yapılmıyor. Direkt hesaba geçiyor. Benim için bu küçük meblağ neden önemli. Çünkü gelen parayla hisse sayımı arttıracağım da ondan.

2.  Alıntı Originally Posted by ninja Yazıyı Oku
    Bu hisse her sene mayıs ayında 5 kuruş temettü verir. Son yıllara bakın göreceksiniz. Fakat bu sene pandemi nedeniyle genel kurul yapılamadığı için temettü kararı kesinleştirilememişti. Fakat yıl içerisinde başka bir tarihte kesinleştirileceği ve dağıtım yapılacağı duyurulmuştu. Bunla da ilgili yakın zamanda bir forum paylaşımım oldu. Yönetim kurulu harikalar yaratmaya devam ediyor. 13 eylülde dağıtım tarihi açıklanacak. Avantajı şu 5 kuruştan kesinti yapılmıyor. Direkt hesaba geçiyor. Benim için bu küçük meblağ neden önemli. Çünkü gelen parayla hisse sayımı arttıracağım da ondan.
    teşekkürler kardeşim eline sağlık.......ben sanmıyorum artık bu kağıdı kolay kolay kimse vermez.....ytdeğildir...

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •