Sayfa 325/628 İlkİlk ... 225275315323324325326327335375425 ... SonSon
Arama sonucu : 5023 madde; 2,593 - 2,600 arası.

Konu: FENER - Fenerbahçe Futbol A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by chds Yazıyı Oku
    Arkadaşlar merhaba, şuan taban oldu ve satış durdu sanırım. Peki yükselme olmazsa satış olmaz mı bugün?
    Birde kademe analizinde alış emirleri görüyorum. Bu hisseyi artı yönde etkilmez mi? Bilgilisi olan arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

Bu kadar yükselişin ardından aniden taban gören hisseye nasıl bu kadar alış emri giriyorlar?
    Keşke borsaya girmeseydiniz.

Redmi 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by hectoral Yazıyı Oku
    Keşke borsaya girmeseydiniz.

Redmi 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    öneriniz için teşekkürler ama cevap vermemişsiniz? Yarına kadar işlem yok anladığım kadarıyla.

taban sonrasında ki işlem saatinde fiyat neye göre belirlenecek. net bir bilgi bulamadım.

3. şu anda 4140 adet satış emri verilmiş. 1.948.000 adet satışta bekliyor

4. ve sürekli gıcığına gıcığına satış emri verilmeye devam ediliyor. bu satış emirlerinin
    çoğunun sahte olduğunu düşünüyorum. içimdeki his öyle diyor. 2 milyon oldu 4227 emirle

5.  Alıntı Originally Posted by TC MEHHAM Yazıyı Oku
    Rex Fener var mı sizde. Aselste bekliyoruz birlikte umarım fenerden kazanmissindir
    Bende yok hocam..oylesine uyari amacli yazmistim bugun pistonu asagi cektiler...kisa vade 30 orta vade 20 tl ye kadar gidebilir grafige gore bu sekilde kapanis olursa....ytd

6.  Alıntı Originally Posted by Unutmam Yazıyı Oku
    ve sürekli gıcığına gıcığına satış emri verilmeye devam ediliyor. bu satış emirlerinin
    çoğunun sahte olduğunu düşünüyorum. içimdeki his öyle diyor. 2 milyon oldu 4227 emirle
    4351 adet emir 2048.000 emir desen farkına bakalım... 124 kişi daha satış yazmış. satış yazdıkları adette
    adam başı ortalama 387 adet , fakat alttan alta da alıyorlar... satışların çoğu yalan hissim devam ediyor.

InsALLAH açgözlülük yapı az kar ile yetinip çok kazanacağım diye yüksekten kimse almamıştır yada buralara kadar beklemedi. çünkü çok çıktı böyle seri yükselişin inişi olması akıl mantık normal bir durumdur. Umarım ky kazanmıştır.. ALLAH herşeyin hayırlısını versin. Aç kalmayacak kadar az ve Kudurmuyacak kadarda çok para vermesin.. YTD ve selam.

Mi 10 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    @ istanbul @
    Gönderi
    1,931
     Alıntı Originally Posted by byburak Yazıyı Oku
    alttaki ilk destegi test edecek gibi
    44.32 de taban ile satışı kapatmış
    Yazılarımın tamamı (SPK) Sermaye Piyasasi Kanunu md 101, md 103, md 104, md 106, md 107, md 110 ilgili maddeleri kapsaminda tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir yatırım danışmanlığı icerisinde degerlendirilemez yatırım tavsiyesi icermez yatırım tavsiye niteliği taşımadıgindan Yatırımcı profilinize uymayabilirKESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

Sayfa 325/628 İlkİlk ... 225275315323324325326327335375425 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •