Sayfa 174/1002 İlkİlk ... 74124164172173174175176184224274674 ... SonSon
Arama sonucu : 8009 madde; 1,385 - 1,392 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - IV

1. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

2. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

3. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

4. günaydın...iphone corona virüsünü gösteren corona testi yapanı çıkarsa bende alırım..
    En iyi bilanço henüz açıklanmayan bilançodur..

5.  Alıntı Originally Posted by BONUSSİMO Yazıyı Oku
    günaydın...iphone corona virüsünü gösteren corona testi yapanı çıkarsa bende alırım..
    Biz alamayız, alanlar bizide test etsin

6. Bankaların notu düşmüş...
    Etkisi olurmu bilemedim, zaten PD ler dipte en iyi olanın 0.50...
    C diye not olduğunu da öğrendik

iphone kullanıcısıyım, daha yeni de SE aldım. Fiyat, performans, güvenlik ve kullanım ömrü olarak iphone tercih ediyorum. daha önceki iphone mu yaklaşık 6 yıl kullandım
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

Ab parlamentosu türkiye'ye daha fazla yaptırım uyarısı yapacak

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 174/1002 İlkİlk ... 74124164172173174175176184224274674 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •