Sayfa 192/292 İlkİlk ... 92142182190191192193194202242 ... SonSon
Arama sonucu : 2329 madde; 1,529 - 1,536 arası.

Konu: KATMR - Katmerciler Ekipman

1. Tahtaya giren 3 saat dayanamiyor. 3 saatte ne mal olduklari goruluyor. 3 saat once umut dolu bir mesaj, yukselecek beklentisi, 3 saat sonra yenilen kazigin acisi.

Aylardir soyluyoruz. Bunlar soyguncu

2. bedelli zamani fiyat bugunkinden iyi olacagi kesin gerisi luzumsuz .. sirketmis sahibiymiş beni ilgilendirmez .. bir hisseyi dogru fiyattan alirsan kazanirsin

SM-G925F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by Selocan100 Yazıyı Oku
    bedelli zamani fiyat bugunkinden iyi olacagi kesin gerisi luzumsuz .. sirketmis sahibiymiş beni ilgilendirmez .. bir hisseyi dogru fiyattan alirsan kazanirsin

Balat gıbı olurmu dersınız .. Aynı hikaye burda da var.. Ona istinaden bıraz almıştım ama pıyasa bozunca dün bende kaçtım... Belkide hareket yenı başlamıştır, bilemeyız..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

Alıntı Originally Posted by Sasa500 Yazıyı Oku
    patron eşşşşşek gibi kagıdı yukarı sürecek sürmezse bedelliye kimse katılmaz...
    2 den beri çok defa aldım sattım kağıdı. iyi de kardayım.

tatildeydim bu yorumu okuduğumda ve hak vermiştim.
    ama öven de yeren de patronun adamı- tahta yapıcının bilmem neyi oluyor bu forumlarda nedense.o yüzden katkıda bulunmadım.

patron hisseleri azaltınca geldi bedelli haberi..ve nedeni belliydi bedelliye girmeyen olursa ben alacam!!
    o halde 4 altına düşmesinin hiç bir mantığı yok.
    ne kadar yukarı giderse de bedelliye katılım yuksek olacak.

5. dün aldik iyi yakalamışız ..satis verebilirim kisa gunun kari olarak

6. Özel Durum Açıklaması (Genel)A+ A-
    Özet Bilgi
    Yeni Sipariş Alınması Hk.

Açıklamalar

Şirketimiz yurtdışı kaynaklı 3.250.000 $ (ÜçMilyonİkiYüzElliBinDolar) tutarında Güvenlik Araçları siparişi almıştır. Teslimatlar 2020-2021 yılları içerisinde yapılacaktır.

7.  Alıntı Originally Posted by kadirz_m Yazıyı Oku
    Özel Durum Açıklaması (Genel)A+ A-
    Özet Bilgi
    Yeni Sipariş Alınması Hk.

Açıklamalar

Şirketimiz yurtdışı kaynaklı 3.250.000 $ (ÜçMilyonİkiYüzElliBinDolar) tutarında Güvenlik Araçları siparişi almıştır. Teslimatlar 2020-2021 yılları içerisinde yapılacaktır.
    Herşey nasılda ayarlanmış gıbı.. A1 1.sırada alımda.. Bu bedellının de atbaşı A1 olacak anlaşılan..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

8. Umarim boyle devam eder de, beni yaniltir. Beni yaniltmasina ben de kazanazagim icin en cok kendim sevinirim. Ytd

Sayfa 192/292 İlkİlk ... 92142182190191192193194202242 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •