Sayfa 403/653 İlkİlk ... 303353393401402403404405413453503 ... SonSon
Arama sonucu : 5218 madde; 3,217 - 3,224 arası.

Konu: AKBNK - Akbank T.A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by MK13 Yazıyı Oku
    Herif size Kaddafi gibi hareketler sergiliyor. Hepsi gerçek.
    bana kimse hakaret sergilemiyor. bana hakaret sergilediğini nerden cıkardınız? ne demek istediğinizide anlamış değilim akbank topiğnde
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

2. Çok bölüm kaçırdığınız için Kaddafi'yi göremiyorsunuz. hisse.net'in sildiği mesajlar var. şahna hacime oynuyorsan ISFIN var.

Yok be ortak elinde mal kalmış safın biriyim.

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

4. hissenetin kuralıdır siyaset baska yerde yapılır. dogru da bir yaklaşım.
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

5. bist 120 bin iken hisse 6 tl lerde geziyordu, bist 117 bin akbank 5.20

6. f/k sı ve p/dd çok düşük diye küçük yatırımcı büyük çoğunlukta bankalara yöneldi.bunu anlayan ekonomi yönetimi bu büyük kitleyi yok etmek ve madur etmek için hala başta özel sektör bankaları olmak üzere aldığı ucube çağdışı uygulamalarla mali sektörü baskılayıp buralardaki küçük yatırımcıları yokedip birikimlerini buharlaştırmaya kararlı görünüyor.ALLAH akıl fikir nasip etsin zararsız bu şirketten kurtuluş yok gibi......

7.  Alıntı Originally Posted by .bozoklu. Yazıyı Oku
    f/k sı ve p/dd çok düşük diye küçük yatırımcı büyük çoğunlukta bankalara yöneldi.bunu anlayan ekonomi yönetimi bu büyük kitleyi yok etmek ve madur etmek için hala başta özel sektör bankaları olmak üzere aldığı ucube çağdışı uygulamalarla mali sektörü baskılayıp buralardaki küçük yatırımcıları yokedip birikimlerini buharlaştırmaya kararlı görünüyor.ALLAH akıl fikir nasip etsin zararsız bu şirketten kurtuluş yok gibi......
    sacma bir dusunce,millet 1 kac yildir butun birikimi ile dolar aliiyor,evini arabasini hatta kredi cekip dolar aliyor,ekonomi yonetimi neden bu dolara yatan millete operasyon cekmiyorda,topu topu tr deki %5 olan yatirim enstruman'nindaki borsaya operasyon ceksin?borsayi yoneten el nezaman isterse ozaman gider istedigi fiyata.teknik meknik dinlemez,2 aydan beri 20 kademe gidemeyen kagidi 1 ayda 10 liraya bile goturur isterse.

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8. Katılıyorum...Bozoklu arkadasimiz cok zararda oldugu icon galiba her zaman negatif ve kotumser dusuncelerle yaziyor. Ben umitliyim mesela Ekim sonuna kadar uzuin bir yesil cubuk bile olabilir. Ama tabii teknik 540lardan bir satis daha gelir diyor ama bilemeyiz her sey olabilir bekley cegiz. Ytd.
     Alıntı Originally Posted by serkan_tgs Yazıyı Oku
    sacma bir dusunce,millet 1 kac yildir butun birikimi ile dolar aliiyor,evini arabasini hatta kredi cekip dolar aliyor,ekonomi yonetimi neden bu dolara yatan millete operasyon cekmiyorda,topu topu tr deki %5 olan yatirim enstruman'nindaki borsaya operasyon ceksin?borsayi yoneten el nezaman isterse ozaman gider istedigi fiyata.teknik meknik dinlemez,2 aydan beri 20 kademe gidemeyen kagidi 1 ayda 10 liraya bile goturur isterse.

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 403/653 İlkİlk ... 303353393401402403404405413453503 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •