Sayfa 278/555 İlkİlk ... 178228268276277278279280288328378 ... SonSon
Arama sonucu : 4436 madde; 2,217 - 2,224 arası.

Konu: INFO - İnfo Yatırım

1. Arkadaşlar arayan var mı şirketi yada spk yı? Herkese günaydın buarada

SM-N960F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Spk nın tweetten sayıyor sövüyorum ben 😂😂😂

Öyle bi küfür edesim varki, la havle diyorum.

4. İnfoyada başladım tweetinddm saydırmaya sürekli yazacam , hani likitide paylaşımı yapacaklardı hiç alım yok , kapta açıklanmıyor , böyle sahipsiz bir kaç ipne speğe bırakılırmı tahta info tarihindeki en yüksek çeyrek karı açıklamışken ve son çeyrekte belki 2 katını bile açıklayabilecekken , tabi spek info hesabından yaptığı için katliamı bunlarda göz yumuyorlar belki , belkide spek sibel adına mal topluyorda olabilir bilemeyiz ama pis bir oyun olduğu ortada

5. Sizde yazın spk(mbk) ve info tweet vb nerden yakalarsınız , ayıp valla bir aracı kurumun böyle muamele görmesi,

6. Cimer e mi yazsak ? Hepimiz

AL SAT TUT YTD

7. Valla olur orasıda , ben yazacam , millet investing vb gibi sanal ortamda sayıp sövüyor orda sayıp sövmek sahtekar spek ve iş ortaklarının işine geliyor nabzı ordan takip ediyor ona göre ayar veriyor tahtaya , spk ne yapacak bir derin hissemidir nedir 1 senedir adamı başaşağı edemediler böyle bir kurum burası işte , verdikleri ceza 6 ay işlem yasağı 😂😂😂😂 , spk tweetten yazarkende spk info tahtasında bir alt edeceğinden değil zaten vasfını yitirmiş bir kurum burası, en azından ne kadar değersiz bir kurum olduğu yatırımcı gözünde ne değerde olduklarını görsünler diye yazıyorum , 15 seneden fazla bu borsa yatırımcısıyım zerre kadar güvenim yok bu spk ya ,

8. Önceki onaylanan bedelliler , katmerci akp nin adamı , ittifak akp nin adamı , petkim akp nin adamı socarın , 😂

Sayfa 278/555 İlkİlk ... 178228268276277278279280288328378 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •