Sayfa 549/578 İlkİlk ... 49449499539547548549550551559 ... SonSon
Arama sonucu : 4620 madde; 4,385 - 4,392 arası.

Konu: OSTIM - Ostim Endüstriyal

1.  Alıntı Originally Posted by gsk1975 Yazıyı Oku
    2017 bedelli2018 bedelli2021 bedelli ? 8 yılda 3 üncü bedellini talep ediyorsun peki önceki 2 bedellinde ne yaptın ? borçlarını kapattinmi hayir kapatabildinmi hayir o borclar ile yaptığın işler senetlere yansıdımi hayır şimdi geçmişi neyse gelecegi odur geçmişte hangi başarıya imza attin ? bedelliler sonucundaki simdi neye imza atasin ? uzun vadeli yatirimcilarini hic guldurememis kazandiramamis bir sirket sin ? bedelli demek uzun vade demek peki 2012 de dolar yerine sana yatirim yaparak parayi unutan aadam kar dami ? zarardami ? hesap i kendiniz yapın bedelliden istedigin paranin yarisini bile toplayamazsin çünkü sen gunlukculerden baskasina kazandirmamis bir sirketsin ..
    Arkadas cok guzel analiz yapmis
    Bütün yatırımları bedelliden gelmiş yatirimcidan çıkarmış bunlara bedelli ye insallah spk onay vermez yoksa hepsi soyguncu? bunlarin
    Hocam bunlara takılma sakın..
    Klgyo, 1 lira değil 0,2 etmez ama adamlar 2 liradan aldı 12'ye götürdü..
    Katmer, her sene bedelli ve patron satışı var adamlar aldı 3'den 12'ye götürdü..
    Crfsa, İttfh kaç tane sayayım..
    Bu pisliği de götürecekler öyle ya da böyle...
    Tahtada dönen kumpaları alçakları anlatmakla bitmez...Onların kafalarına çakıcam ben gönülleri rahat olsun

2. Borsa gündemde soru sorulmuş adamlar piyasaya haber pompalıyor sonra gerisi gelmiyor
    Bari pompalanan haberin arkasında dursalar sozde togg parca ureteceklermis hic bir açıklama hala yok ytd

3. tavanda 1.3 mln alıcı hayırlı olsun

4. Haber geldi ilk tavan hayırlı olsun...
    Ne kadar çok oç tipler işlem yapsa da öyle böyle bizi ihya edecekler kaçışları yok
    Gözümüzün önünde ne kadar batak kağıt varsa bedelli ayağına %300-400 gitti 1 ayda..Senin neyin eksik Ostim kumarı

5.  Alıntı Originally Posted by b_g Yazıyı Oku
    Haber geldi ilk tavan hayırlı olsun...
    Ne kadar çok oç tipler işlem yapsa da öyle böyle bizi ihya edecekler kaçışları yok
    Gözümüzün önünde ne kadar batak kağıt varsa bedelli ayağına %300-400 gitti 1 ayda..Senin neyin eksik Ostim kumarı
    Aracı kurum ile sözleşme imzalanmasını beklemişler .Bedelli açıkladıktan sonra tavanı bozmaları şık hareket değildi.Neyse önümüze bakalım

6.  Alıntı Originally Posted by kagula27 Yazıyı Oku
    Aracı kurum ile sözleşme imzalanmasını beklemişler .Bedelli açıkladıktan sonra tavanı bozmaları şık hareket değildi.Neyse önümüze bakalım
    Neyi beklerler ne yaparlar bilemem keyifleri bilir öyle böyle götürecekler elleri mahkum..Ya seve seve ya ...
    Tavan bozuldu çünkü çok atlyan oldu onları çıkarmak için..Ciddi mal alındı bakalım devamını bekliyooruz biz malımızı hafta başı aldık kenara çekildik...

Sayfa 549/578 İlkİlk ... 49449499539547548549550551559 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •