Sayfa 296/344 İlkİlk ... 196246286294295296297298306 ... SonSon
Arama sonucu : 2748 madde; 2,361 - 2,368 arası.

Konu: SELEC - Selçuk Ecza Deposu

1.  Alıntı Originally Posted by R-E-X Yazıyı Oku
    Yillardir ilac dagitan firma prim yapmakta zorlanirken spekulatif asi dagitacak yaygarasi ile tavan tavan yapti...asi dagitinca selec rekor kar mi aciklayacak...20 milyon dozdan bahsediyorlar...bu aspirin degil ki sicaklik vs.onemli...ben artik borsada herseyin gaz oldugunu gecte olsa anladim...ilac dagitan firma asi dagitinca niye ucar kacar anlamiyorum ureten degilsin...
    Bakış açınızı değiştirmelisiniz.bu aşılarin (sinovac 50milyon,moderna10milyon ) dağıtım ve depolama imkanı hastaneler için ağır bir yük olacaktır.Bu durumda alt yapısı yani soğuk zincir ( bu bir dağıtım seklidir) uygulayabilen ve who sağlık örgütü tarafından da kısa zaman önce ziyaret edilen selcuk ecza tarafından destekleneceğini düşünüyorum.Burada yaklaşık 60 milyon doz aşı ilk parti, daha sonrasında ise ikinci doz uygulamasından söz edecek olursak yaklaşık 100milyon aşıdan söz ediyoruz.sadece aşının bilanço ve nakit akışında ciddi bir getiri elde edeceğini düşünüyorum.

2.  Alıntı Originally Posted by Murat1574 Yazıyı Oku
    Bakış açınızı değiştirmelisiniz.bu aşılarin (sinovac 50milyon,moderna10milyon ) dağıtım ve depolama imkanı hastaneler için ağır bir yük olacaktır.Bu durumda alt yapısı yani soğuk zincir ( bu bir dağıtım seklidir) uygulayabilen ve who sağlık örgütü tarafından da kısa zaman önce ziyaret edilen selcuk ecza tarafından destekleneceğini düşünüyorum.Burada yaklaşık 60 milyon doz aşı ilk parti, daha sonrasında ise ikinci doz uygulamasından söz edecek olursak yaklaşık 100milyon aşıdan söz ediyoruz.sadece aşının bilanço ve nakit akışında ciddi bir getiri elde edeceğini düşünüyorum.
    Bir asi herseye bedel diyorsunuz yani...siz miktarida sirketide soylediniz geriye ne kadar yillik kari artiriri kaldi onuda soylerseniz tam olacak...kit dagitimina benzemesin olay...

3.  Alıntı Originally Posted by R-E-X Yazıyı Oku
    Yanlisin yok ama bilancosunun hakki 12.5 tl idi...asi satar satmaz bilemem ama ilacin yanina asi eklenince cok farkli ne olacak...oda bir ilac sonucta...ne kadar kar eklenebilir ki...asiri iyimser hava var algi boyle birsey iste...biz aylarca bekledik tam tren kalkti indik kendimi tebrik ediyorum..bir insan bukadar aptalca is nasil yapar...pandemide buna spekulasyon ugramasa olmazdi zaten olacagi belliydi...yabanci girisi tetikledi onceden yabanci girisi yok diye hisse gitmiyordu...
     Alıntı Originally Posted by R-E-X Yazıyı Oku
    Yillardir ilac dagitan firma prim yapmakta zorlanirken spekulatif asi dagitacak yaygarasi ile tavan tavan yapti...asi dagitinca selec rekor kar mi aciklayacak...20 milyon dozdan bahsediyorlar...bu aspirin degil ki sicaklik vs.onemli...ben artik borsada herseyin gaz oldugunu gecte olsa anladim...ilac dagitan firma asi dagitinca niye ucar kacar anlamiyorum ureten degilsin...
    yok siz borsa oynamayin zaten.. o eskiden di temel analiz.. kar rakami.. fk pd dd oranlari.. Kazanç borç rasyosu.. temettü bedelsiz... 3mart tan itibaren yeni bi borsa olduk.. yüzbinlerce yeni yatirimci geldi düşük kamu bankalari kredileriyle... ARTIK SİRKETİN HİÇ Bİ KALEM GELİŔ VE GIDERININ HİÇ Bİ ÖNEMİNİN OLMADIĞI SADECE PANDEMI VE VİRÜSLE ILGILI HABER AKIŞINA GÖRE HİSSELERİN YUKSELDIGI PIYASADAYIZ..yoksa bankalar suanki fiyatlarinin 2 3kati olur..yüksek kar... Kentin fiyatindan 2sifir silinir.. rtalb dan 1sifir silinirdi

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by memocan21 Yazıyı Oku
    yok siz borsa oynamayin zaten.. o eskiden di temel analiz.. kar rakami.. fk pd dd oranlari.. Kazanç borç rasyosu.. temettü bedelsiz... 3mart tan itibaren yeni bi borsa olduk.. yüzbinlerce yeni yatirimci geldi düşük kamu bankalari kredileriyle... ARTIK SİRKETİN HİÇ Bİ KALEM GELİÅ” VE GIDERININ HİÇ Bİ ÖNEMİNİN OLMADIĞI SADECE PANDEMI VE VİRÜSLE ILGILI HABER AKIŞINA GÖRE HİSSELERİN YUKSELDIGI PIYASADAYIZ..yoksa bankalar suanki fiyatlarinin 2 3kati olur..yüksek kar... Kentin fiyatindan 2sifir silinir.. rtalb dan 1sifir silinirdi

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    oyunu kuralına göre oynayanlar çok kazandılar bu dönemde..

5.  Alıntı Originally Posted by R-E-X Yazıyı Oku
    Bir asi herseye bedel diyorsunuz yani...siz miktarida sirketide soylediniz geriye ne kadar yillik kari artiriri kaldi onuda soylerseniz tam olacak...kit dagitimina benzemesin olay...
    Evet 1 aşı çok şeye bedel.bak bugün havacılığa? Aralık ayında başlayabbaşlayabiliriz yetti?nerde thy nin milyar $ borcu? Millet asilaninca mı kapatacak? Seni yermek için değil sadece olayları analiz ederken arkadaşın dediği gibi yeni bir borsa hayatı oluştu.haberin kokusunu alan falcılık yapan kazanır.

6.  Alıntı Originally Posted by Murat1574 Yazıyı Oku
    Evet 1 aşı çok şeye bedel.bak bugün havacılığa? Aralık ayında başlayabbaşlayabiliriz yetti?nerde thy nin milyar $ borcu? Millet asilaninca mı kapatacak? Seni yermek için değil sadece olayları analiz ederken arkadaşın dediği gibi yeni bir borsa hayatı oluştu.haberin kokusunu alan falcılık yapan kazanır.
    Thyao nun kendine gelmesine rahat 2 sene var...thyao alan arkadaslar sonra forumu kan golune ceviriyor...cok fazla iyimserlik sonu kotu oluyor...kisitlamalarin dozaji artti dahada artabilir....asi geldi bu is bitti olayi keske olsa ama malesef...ekonomiler yara almaya devam edecek...pandemi sureci anlaminda acikcasi hicbirsey tahmin edemiyorum....

7. rex kardeşim mental olarak yazdıklarında haklılık payın cok fazla.. fakat borsada hersey rasyonellıkle acıklanamıyor ..irrasyonelızm denen kavramda var.. rasyonelızm ve ırrasyonelızm...falaln fılan ..anladın sen.. kaçırmana uzulme hersey nasip bunlar vesile fazla takılma ..Allah sana kaçırdıgın fırsat malıyetınden kat kat fazlasını nasıp etsın insallah senı anlayabılıyorum.. yabancı ekım ayında toplamaya gectıgını gormustum ama asıl ben herkesten farklı olarak bu hısseyı pandemı bıterse esas cıkısı o zaman yapar dıye dusunuyordum cunku kendı uretımı katma degerı yuksek kozmetık bakım urunlerı pıyasaya vermeyı dusunuyorlardı yanılmıyorsam bu pandemı o ısı sekteye ugratmıs olabılır cunku pandemı kosullarında kısısel bakım urunlerı kozmetık anlamında cok talep gormuyor son aylarda .. bakarsın yarın senın beklentıne uyup duşüşe geçer senın rasyonelızm tarafına kayar yada cıkısa devam eder senın ırrasyonel buldugun yere devam edebılır bılemeyız .. yada bugun ırrasyonel gorulen fıyatlar bı sure sonra rasyonel olarak degerlendırılecek verıler cıkar karsımıza bılemeyız ..kımse bılemez ... yazdıklarım asla yatırım tavsıyesı değildir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    6,973
    eslesme tavan olarak gözüküyor

1,38 milyon lotla tavan acildi.
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Dürüstlük çok pahalı bir hediyedir ucuz insanlardan beklemeyin W.Buffet

Sayfa 296/344 İlkİlk ... 196246286294295296297298306 ... SonSon

Yer İmleri