Arama sonucu : 3162 madde; 1 - 8 arası.

Konu: INDES - İndeks Bilgisayar

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
    Zamanlama biraz kötü oldu galiba?
    Tam alınacak kıvama gelmişken. İki aydır yatıyor zaten bizim uyuz eş.k.
    Bilanço öncesi illa ki bir fiyatlama yapacaktır. İndes'in uzun yıllardır en iyi çeyreği hep 4. çeyrek olmuş. Üstüne bir de pandemi yasakları-uzaktan çalışma ve teknolojiye talep artışı var.
    "Ya bir yol bulacağız ya da bir yol açacağız"

Alıntı Originally Posted by Mausolos Yazıyı Oku
    Zamanlama biraz kötü oldu galiba?
    Tam alınacak kıvama gelmişken. İki aydır yatıyor zaten bizim uyuz eş.k.
    Bilanço öncesi illa ki bir fiyatlama yapacaktır. İndes'in uzun yıllardır en iyi çeyreği hep 4. çeyrek olmuş. Üstüne bir de pandemi yasakları-uzaktan çalışma ve teknolojiye talep artışı var.
    %45 kar ile sattim...%100 potansiyeli olan bir hisseyi sattigimin farkindayim....ben bu %100 u baska hisselerdende kazanirim...bu hissenin cok adi patronu cok adi spegi var zehir zikkim olsun hep bana diyor ceheneme kadar yolu var para kazanalim diye sagligimdan olamazdim sattim..

Alıntı Originally Posted by R-E-X Yazıyı Oku
    %45 kar ile sattim...%100 potansiyeli olan bir hisseyi sattigimin farkindayim....ben bu %100 u baska hisselerdende kazanirim...bu hissenin cok adi patronu cok adi spegi var zehir zikkim olsun hep bana diyor ceheneme kadar yolu var para kazanalim diye sagligimdan olamazdim sattim..
    11'lerden başlattığı hareketi 19 zirvesinden bilanço ile birlikte gevşeyerek tamamladı.
    Şu an güç topladığı, yeni bir zirve için hazırlık yaptığı düşüncesindeyim.
    İyi gelecek, zaten iyi olan önceki bilançoları mutlaka fiyatlayacaklardır.
    Arena, Armda'dan ne farkımız var ki? Üstelik iyi temettü ödüyor İndes.
    Biraz sabır lazım. Şu önümüzdeki bir ayda 20 üzerini dener düşüncesindeyim. Görelim bakalım, grafiğin seyri nasıl olacak?
    "Ya bir yol bulacağız ya da bir yol açacağız"

Alıntı Originally Posted by Mausolos Yazıyı Oku
    11'lerden başlattığı hareketi 19 zirvesinden bilanço ile birlikte gevşeyerek tamamladı.
    Şu an güç topladığı, yeni bir zirve için hazırlık yaptığı düşüncesindeyim.
    İyi gelecek, zaten iyi olan önceki bilançoları mutlaka fiyatlayacaklardır.
    Arena, Armda'dan ne farkımız var ki? Üstelik iyi temettü ödüyor İndes.
    Biraz sabır lazım. Şu önümüzdeki bir ayda 20 üzerini dener düşüncesindeyim. Görelim bakalım, grafiğin seyri nasıl olacak?
    Biraz sabır lazım. Şu önümüzdeki bir ayda 20 üzerini dener düşüncesindeyim. Görelim bakalım, grafiğin seyri nasıl olacak?[/QUOTE]

Son cümlenizi çok dogru buluyorum Bendede aynı umut var bence bizim trader aceleetti hayırlısı bakalım

5.  Alıntı Originally Posted by hasan polat Yazıyı Oku
    Son cümlenizi çok dogru buluyorum Bendede aynı umut var bence bizim trader aceleetti hayırlısı bakalım[/QUOTE]

Merhabalar dgatede aynı durumda grafik olarak aynı beklentiyi orada olabilir mi düşünceniz nedir

Musa kardes ben teknikci degilim az temel analiz bilirim o bilgilerimle kendim hisse secerim seni kirmamak icin bilancosunu inceledim ,Sermaye 30 milyon ciro 2.5kati artmis ama kar artisi cok az son ceyrektede inanilmaz ciro artisi olabilir ama karin dusuk kalacagini dusunuyorum Belki yil sonu 34 miilyon cikabilir Bence hisseyi fazla goturmusler. Bunun nedenide sermayenin dusuk olmasi cuk yukarilara gitmege musait ama bilanco ile gitmez . Tekrar mukayese icin sunu şoyliyeyim hisse 1.1tl kar ile 2021 de nereye gidebilir bunun cevabini bulmak lagzim. Saygilar
     Alıntı Originally Posted by musa_24 Yazıyı Oku
    Son cümlenizi çok dogru buluyorum Bendede aynı umut var bence bizim trader aceleetti hayırlısı bakalım
    Merhabalar dgatede aynı durumda grafik olarak aynı beklentiyi orada olabilir mi düşünceniz nedir[/QUOTE]

Mi A3 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Mar 2020
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    632
     Alıntı Originally Posted by hasan polat Yazıyı Oku
    Musa kardes ben teknikci degilim az temel analiz bilirim o bilgilerimle kendim hisse secerim seni kirmamak icin bilancosunu inceledim ,Sermaye 30 milyon ciro 2.5kati artmis ama kar artisi cok az son ceyrektede inanilmaz ciro artisi olabilir ama karin dusuk kalacagini dusunuyorum Belki yil sonu 34 miilyon cikabilir Bence hisseyi fazla goturmusler. Bunun nedenide sermayenin dusuk olmasi cuk yukarilara gitmege musait ama bilanco ile gitmez . Tekrar mukayese icin sunu şoyliyeyim hisse 1.1tl kar ile 2021 de nereye gidebilir bunun cevabini bulmak lagzim. Saygilar

Merhabalar dgatede aynı durumda grafik olarak aynı beklentiyi orada olabilir mi düşünceniz nedir
    Mi A3 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.[/QUOTE]

Hasan bey, F/K=6,46 pd/dd= 1,45 bu hisse nasıl gitmiş oluyor anlamadım? Eğer bu hisse çok gitmişse bizim borsanın durumu çok çok vahim demektir

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •