Sayfa 919/1004 İlkİlk ... 419819869909917918919920921929969 ... SonSon
Arama sonucu : 8026 madde; 7,345 - 7,352 arası.

Konu: Seans & Geyik Odası - I

1.  Alıntı Originally Posted by kuluçka Yazıyı Oku
    evlatlığı unutmuşun
    pek yakında senin sarı kızında (sarky) olur.

2. İyi akşamlar. Takasında ilginç hareketler var, ben de bir süredir izliyorum. Bol kazançlar.
     Alıntı Originally Posted by koçari Yazıyı Oku
    pek yakında senin sarı kızında (sarky) olur.

3. aycicek yağına mı yatırım yapsak her ay yüzde 10 unu var kesin dolar çıkar zam yaparlar dolar düşer gene zam yaparlar ramazan geldi diye zam yaparlar hafta sonu kısıtlama var diye zam yaparlar doymak bilmez herifler sorsan hep zarar eder bizim üreticiler , et ve tavuktaki ayar bu heriflere de verilmeli zira ayarları bozulmuş

4.  Alıntı Originally Posted by Desidero74 Yazıyı Oku
    aycicek yağına mı yatırım yapsak her ay yüzde 10 unu var kesin dolar çıkar zam yaparlar dolar düşer gene zam yaparlar ramazan geldi diye zam yaparlar hafta sonu kısıtlama var diye zam yaparlar doymak bilmez herifler sorsan hep zarar eder bizim üreticiler , et ve tavuktaki ayar bu heriflere de verilmeli zira ayarları bozulmuş
    Önemli not : biraz toplu taşımada ki 65 üzeri abiler gibi olsada , ben de biraz saçmalama özgürlüğümü kullanayım istedim .

GEDZA için grafiğimizin güncellenmiş hâli...

Yaşanan son duruma göre yukarı atak fazla olduğu için aşağı atak da aynı minvalde olabileceğinden, kesikli çizgi ile olası yeni bir rota daha gündemde olabilir...

Osilatör bu son yükselişi onaylayor. Ne zamanki Mavi osilatör Yeşilin üstüne çıkar ve orada kalırsa o zaman onayı almış olur...

MACD ise eğer yeniden aşağı dönerse zaman 2. senaryo ciddi ciddi gündemde olabilir...

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

6. https://i.hizliresim.com/ytKmJa.jpg

Turkcell'e dikkat

uyuyan dev uyanabilir.

Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    GEDZA için grafiğimizin güncellenmiş hâli...

Yaşanan son duruma göre yukarı atak fazla olduğu için aşağı atak da aynı minvalde olabileceğinden, kesikli çizgi ile olası yeni bir rota daha gündemde olabilir...

Osilatör bu son yükselişi onaylayor. Ne zamanki Mavi osilatör Yeşilin üstüne çıkar ve orada kalırsa o zaman onayı almış olur...

MACD ise eğer yeniden aşağı dönerse zaman 2. senaryo ciddi ciddi gündemde olabilir...

Bende onaylamamistim zaten. 30 uzerinde kapanisin surpriz olacagini bazi arkadaslarla paylasmistim fakat yarindan itibaren hergun atak beklenebilir.

8. Sözde seçilmiş özde atanmış kukla
    sözde genel başkan özde genel müdür
    sözde demokrat, özde diktatör
    sözde solcu özde faşist emperyalizmin uşağını
    2002 den beri girdiği her seçimi kazanmış
    milletten başka hiç bir güce dayanmayan
    oturduğu koltuktan güç almayıp güç katan
    sayın cumhurbaşkanımıza ettiği lafı kınıyorum.
    (lider dediğiniz kişi oturduğu koltuktan güç almaz o koltuğa güç katar
    hayatın her alanında öyledir, oturduğu koltuktan güç alan değil güç katan kişi makbul kişidir)
    Son düzenleme : koçari; 11-01-2021 saat: 07:15.

Sayfa 919/1004 İlkİlk ... 419819869909917918919920921929969 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •