Sayfa 8/1002 İlkİlk ... 6789101858108508 ... SonSon
Arama sonucu : 8015 madde; 57 - 64 arası.

Konu: Viop-XXXI

1. Metastock bilmemekle beraber su video işinizi görebilir

https://youtu.be/hYJRQjMg_Oo

sistemle ugrasırken herkesin baktıgı 15 30 1h grafik yerine farklı zamanlarda (atıyorum 41dklık) grafikte sistem kurmak nasıl olur diye düsünmüştüm bir ara üzerine düsmedim
    YTD
     Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    arkadaşlar sistemim METASTOCKTA..ama sorun şu mesela 15 dakikalık sistemle çalışıyor.

bar kapanışını 10;20 ve 10;35 gibi atıyor..

yani 15 in katı olan 10;15 ve 10;30 değil.

bunun bir çaresi var mı?

15 yıldır bunu halledemedim..defalarca sordum ama çözüm bulunamadı

merhaba daha önce yazmıştım,tekrar hatırlatayayım
    viopta para kazanmak için enaz 200 bin sermaye gerekir
    daha az sermayeyle viopun kahrı çekilmezzzzzzzzzz
    paranın 150 bini günlük faizde yada duruma göre dövizde tutulur
    50 bin ile işleme başlanır,20 kontrat işlem açılır kazanırsan miktar artırılır
    diyelimki terse geldin 50 bin sermaye marjın cool oldu
    ertesi gün kontrat azaltman gerekir,işte o anda yedek sermaye devreye girer,kaç kontrat kapatacaksan fazlası sen ondan alırsın
    1-2 ay vuruşulur,ve güçlü sermayenle mutlu sona ulaşılır
    1-2-3-5 kontratla v.opun kahrı çekilmez
    saygılarrrrrrrrrr

3. iyi akşamlar .... düşüş öncesi interneti giden oldumu (ttnet) ......bende net gitti .. evhammı yapıyorum yoksa ....tamda düşüş öncesine denk gelince ... acaba diyor insan

Ne diyordu Nuri abimiz:
    Piyasada pozisyon kapama yarışı başladığı zaman anlarız iyi olup olmadığını zira o zaman çok canı yanan da olabilir
    Sen af yolunu tut, bağışla, uygun olanı emret, bilgisizlere aldırış etme.

5.  Alıntı Originally Posted by bedo Yazıyı Oku
    iyi akşamlar .... düşüş öncesi interneti giden oldumu (ttnet) ......bende net gitti .. evhammı yapıyorum yoksa ....tamda düşüş öncesine denk gelince ... acaba diyor insan
    Benim matriks dondu, kapat aç yaptım ve aaaaaaaa.... Eksi olmuşum

Lenovo TB-X606X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Boş boş konuşuyorum. Yatırım tavsiyesi, önerisi, ön görüsü vermiyorum, sadece düşüncelerimi paylaşıyorum. Sonuçta düşünce özgürşüğü var, değil mi? Sana da tavsiyem; Yazdıklarıma kulak asma! Sakın yazılarıma bakarak alım-satım vb kararlar alıp verme!

Alıntı Originally Posted by Evren Yazıyı Oku
    Haftalık hiç güzel kapatmadı, bende sevmedim. 1800 götürür oradan verir diye beklerken 1300e verecek sanırım demeye başladım.....
    Xu030 yatırım olmaktan baya baya çıkmaya başladı son zamanlara bakınca, Baya bir kumarhane gibi çalışıyor, kasa kazansın diye herşey yapıyor pala.
    Cidden xtum de Bi hisse alsak yatsak en az 5e katlamaştık, sıfır stres ile....
    Xu030 azıcık tırtıklamak için bile binbir çile stres... Bilemedim, ne olacağını ilerleyen günlerde göreceğiz.
    ABD rekor mu tazelemiş bu arada?

Bugünün en güzel tespiti bence, pala kızdan ayrılmış yorumu idi))))

..........
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,797
    Blog Entries
    1
    Viopta para kazanmak için gerekli minimum şart 1 kontrattir. 200.000 tl filan değil.

1 kontrat ile bile yapamıyorsan çoğu ile hiç yapamazsın zaten.

Parasına bile gerek yok. Forumda nick trade edebilirsin. Anlık long short ve değerlerini yaz biz görürüz ne kadar başarılısın.

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

8.  Alıntı Originally Posted by secbul Yazıyı Oku
    Viopta para kazanmak için gerekli minimum şart 1 kontrattir. 200.000 tl filan değil.

1 kontrat ile bile yapamıyorsan çoğu ile hiç yapamazsın zaten.

Parasına bile gerek yok. Forumda nick trade edebilirsin. Anlık long short ve değerlerini yaz biz görürüz ne kadar başarılısın.
    Ya ben 1 kontrat ile Hissede yapıyorum da o 1 değil de 10 olunca hep terse kalıyorum, onu farkettim))))))

Boş boş konuşuyorum. Yatırım tavsiyesi, önerisi, ön görüsü vermiyorum, sadece düşüncelerimi paylaşıyorum. Sonuçta düşünce özgürşüğü var, değil mi? Sana da tavsiyem; Yazdıklarıma kulak asma! Sakın yazılarıma bakarak alım-satım vb kararlar alıp verme!

Sayfa 8/1002 İlkİlk ... 6789101858108508 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •